Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
2:1
6:2
2:6
6:3
Dnešní utkání je u konce! Andrea Hlaváčková si poradila s Ukrajinkou Lesjou Curenkovou a po setech 6:2, 2:6 a 6:3 postupuje do druhého kola!

Andrea podala v prvním setu výborný výkon a vcelku hladce vyhrála 6:2. V setu druhém však kralovala Curenková, která vyhrála stejným poměrem. V rozhodující třetí sadě si však opět počínala lépe česká tenistka, která ve čtvrté hře sebrala své soupeřce servis, což se ukázalo jako rozhodující!

To je z mé strany vše a u dalších tenisových přenosů se těším brzy nashledanou!
2:0
6:4
6:2
Ode mne je to pro tuto chvíli již opravdu vše, přeji Vám krásné pondělní odpoledne. Nashledanou.
0:2
4:6
1:6
Dnešní zápas je u konce! Johanna Larssonová předvedla velmi špatný výkon a prohrála s Češkou Klárou Zakopalovou 4:6 a 1:6!

První sada nabídla hodně zajímavou podívanou, neboť ani v jedné z prvních osmi her si tenistky nedokázaly udržet své podání. Až v deváté tuto sérii prolomila Klára a udělal tak důležitý krok k zisku první sady!

Ve druhém setu už Klára kralovala a až na zaváhání v první sadě si počínala velmi dobře a vyhrála 6:1!

Larssonová dnes byla tragická především při vlastním podání! Ani jedno z celkových osmi si nedokázala udržet! V této statistice nezářila ani Klára, ta si však dokázala udržet čtyři z devíti a to ji zajistilo výhru!

To je z mé strany vše a u dalšího tenisového onlajnu se těším brzy nashledanou!
0:2
5:7
4:6
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
WTA Nottingham (Tráva)
0:2
6:75
6:75
Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásné úterní odpoledne.
2:1
6:2
4:6
7:64
Daniela Hantuchová na turnaji v Nottinghame končí.
2:0
6:3
6:3
Po Daniele Hantuchovej končí v Nottinghame aj Magdaléna Rybáriková.
Challenger Praha (Antuka)
2:0
6:3
6:4
Zdeněk Kolář v dnešním utkání nestačil na Brazilce Dutra Da Silvu. Osmnáctiletý český tenista sice nepůsobil příliš nervózně, velice často se ovšem dopouštěl nevynucených chyb. Ve druhém setu nastalo velké zlepšení, přesto v závěru utkání chyboval více než jeho soupeř a utkání tak prohrál. Určitě je třeba vyzdvihnout výbornou hru Koláře na síti a také úspěšné stopbaly. Pokud bude tento mladík pokračovat v tvrdé práci, nemuselo by být vůbec nereálné, aby jednou nakoukl mezi stovku nejlepších hráčů světa.
3:6
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
0:2
2:6
6:73
Slovenský tenista Norbert Gombos prerušil nepriaznivú šnúru troch prehier. V úvodnom kole na turnaji v Prahe si podľa očakávania poradil s menej známym Čiľanom Saezom. Gombos mal takmer celý zápas pod kontrolou, no v závere druhého setu pustil súpera do vedenia. Neskúsený Saez však nevyužil možnosť na zisk setu a napokon prehral v tajbrejku.