3:0
7:62
6:4
6:3
Úvodní sada nabídla obrovskou bitvu, kterou rozhodla zkrácená hra. Stan Wawrinka v ní byl úspěšnější a ujal se vedení 1:0. Ve druhém setu vítěz Australian Open z roku 2014 bleskově zareagoval na ztrátu podání a v jeho závěru předvedl další brejk, na který Jo-Wilfried Tsonga na rozdíl od něj neměl šanci zareagovat. Třetí set a především jeho úvod byl v režii Stana Wawrinky, který se ujal vedení 3:0 a poté zápas dopodával. Jo-Wilfried Tsonga ve třetí sadě příliš často chyboval a zbytečně se vyhazoval, na což krutě doplatil. Stan Wawrinka vítězí po setech 7:6(2), 6:4 a 6:3 a postupuje do semifinále Australian Open 2017!
0:3
1:6
5:7
2:6
Úvodní sada patřila Rogerovi Federerovi, který v prvním setu dovolil soupeři jen jeden gem. Federerovi vycházelo úplně všechno a Němec byl chvilkama trochu bezradný. Druhá sada už byla více vyrovnaná, Zverev dokonce brejkl svého soupeře jako první, ale světová 17. a vítěz Australian Open z roku 2010 na to dokázal zareagovat a vzal si ho hned zpět. Druhou sadu nakonec ovládl 7:5 a dostal se tak do vedení 2:0. Třetí sada nám už nepřinesla žádné drama, Švýcar si vše pohlídal a klidnou hrou ji díky chybám svého soupeře vyhrál 6:2 a může se radovat z postupu do semifinále!
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
7:63
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
2:0
6:4
6:0
Vandewegheová se ve svém premiérovém semifinále utká s krajankou a Venus Williamsovou a je tak jasné, že Spojené státy americké budou mít v souboji o titul minimálně jedno zastoupení.
0:2
1:6
1:6
Je konec! Druhý nasazený pár Matteková-Sandsová – Šafářová povolila dvojici Sü – Atawová jen dva gemy a za pouhých 53 minut postupuje do semifinále Australian Open! Nasazené dvojky dominovaly ve všech směrech a zaslouženě se dostávají mezi čtyřku nejlepších. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
0:2
5:7
6:75
Česko-čínský pár v semifinále narazí na vítěze čtvrtfinálového utkání Garciaová, Mladenovičová – Bartyová, Dellacquaová.

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek dnešního dne.
Challenger Maui (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:0
Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Challenger Rennes (Krytý tvrdý povrch)
0:2
3:6
5:7
Po setoch 6:3 a 7:5 tak postupuje Jozef Kovalík do druhého kola turnaja v Rennes.
2:1
5:7
6:3
6:3
Norbert Gombos stále čaká na prvé víťazstvo v kalendárnom roku 2017. Slovenský tenista prehral aj vo svojom treťom vystúpení zhodne 1:2 na sety. Rodák z Galanty mal pritom dobrý začiatok, keď získal vyrovnaný prvý set v koncovke pomerom 7:5. Tento moment mu paradoxne neprospel a začal robiť veľa chýb. Arthur De Greef hral stabilne, bez psychických či herných výkyvov a ďalšie dve dejstvá získal zhodne 6:3.