ATP Madrid (Antuka)
0:2
4:6
4:6
Tomáš Berdych byl po většinu utkání horším hráčem. Alexander Zverev ukázal, že to je prostě hráč budoucnosti. Český hráč ale zaslouží pochvalu za to, že dotáhl manko dvou brejků ve druhém setu. Nicméně, v následujícím gamu přišla česká jednička o podání a soupeř již duel bez problémů dopodával.

Zverev se ve čtvrtfinále utká s vítězem duelu Cuevas – Paire.
0:2
1:6
3:6
Lukáš Rosol v dnešním utkání na svého soupeře, 70. hráče světa Jeremyho Chardyho, vůbec nestačil a za pouhých 52 minut mu podlehl 1:6 a 3:6. Francouzský tenista, který plní na challengeru v Aix-en-Provence roli třetího nasazeného, se ve čtvrtfinále utká s Bjornem Fratangelem.
Challenger Řím (Antuka)
1:2
6:2
4:6
3:6
Na dnešné víťazstvo sa Jozef čosi natrápil. V prvom sete nechal hrať súpera a ten zaváhanie Slováka využil. V tom druhom Jozef Gréka nepustil do hry a set zapísal na svoje konto. V tom rozhodujúcom treťom sete sa lámal zápas hneď v úvode, Tsitsipas napokon pustil perie a Jozef mohol hladko dokráčať za víťazstvom, no život si v závere ešte skomplikoval a zbytočne stratil čo to zo svojich fyzických síl, ktoré bude potrebovať v semifinálovom zápase turnaja. Jozef Kovalík zaslúžene víťazí, pekný deň priaznivcom bieleho športu želá Vladimír Korduliak.