3:2
7:66
6:75
6:79
6:4
26:24
Neskutečná bitva! Kevin Anderson si zahraje v neděli o wimbledonský titul s lepším z dvojice Rafael Nadal – Novak Djoković. Nejdelší semifinále v historii grandslamů! Tenhle zápas si bude wimbledonský centrální dvorec a celý bílý sport dlouho pamatovat!

První dva sety skončily nejtěsnějším možným rozdílem. Třetí set nejprve Anderson nedopodával a vzápětí v tiebreaku udělal dvojchybu na setbol. Ve čtvrtém dějství však dokázal sebrat Isnerovi dvakrát servis a protáhnout celé semifinále na pět setů.

V něm došlo na jediný brejk. Ve 49. gamu rozhodujícího dějství si jej zasloužil Anderson zejména poté, co vyhrál výměnu, ve které sice upadl, ale fantasticky jednoručným bekhendem se dostal do hry a nakonec Isner chyboval forhendem do levého koridoru pro debl. To byla chyba, která určitě nalomila psychiku Američana.

Anderson posléze využil hned první mečbol na servisu.
2:1
6:3
4:6
7:5
To byl zápas! Dnešní utkání nám nabídlo plno zvratů, nakonec o osudu musel rozhodnout až třetí set, ve kterém dvojice Melicharová, Peschkeová využila až čtvrtý mečbol. Česká tenistka se tedy podívá do finále Wimbledonu, kde se svojí spoluhráčkou utká proti lepší dvojici ze zápasu Rosolská, Spearsová – Krejčíková, Siniaková.
0:2
5:7
4:6
Český tenis bude mít letos wimbledonskou vítězku ve čtyřhře, neboť ve finále se český pár Barbora Krejčíková/Kateřina Siniaková představí proti česko-americké dvojici Květa Peschkeová/Nicole Melicharová.

Siniaková s Krejčíkovou si po triumfu v Paříži na French Open zahrají druhé grandslamové finále v krátké době, dnes využily především velmi špatného podání Alicje Rosolské. Ta si během prvních čtyř servírovacích gemů uhrála dohromady pouhé dva míčky a poté už na záchranu v zápase bylo pozdě.
2:0
6:2
6:3
Slovenský tenista tak pokračuje vo skvelých výkonoch, ktoré sa určite odzrkadlia aj na jeho postavení v rebríčku. Na svojho zajtrajšieho finálového súpera si ešte musí počkať, vzíde z druhého semifinálového zápasu, ktorý zaobstarajú Arnaboldi a Hanfmann.

S týmto konštatovaním sa už lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
1:2
4:6
6:4
3:6
S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.