S týmto konštatovaním sa už teda nadnes lúčim a prajem ešte príjemný zvyšok soboty. Dnešnými dvoma stretnutiami medzi Slovenskom a Bieloruskom vás prevádzal Miroslav Revaj.
7:5
6:75
6:4
Po obrovském boji se první finalistkou Turnaje mistryň stává Elina Svitolinová.

Ukrajinka získala první set ve svůj prospěch výsledkem 7:5, ve druhém setu Kiki Bertensová s přehledem držela svůj servis až do stavu 5:4 a 40:0, Svitolinová ale dokázala otočit hru i průběh setu na 6:5, nakonec ale padla těsně v tiebreaku.

Ve třetím setu si obě hráčky na úvod vyměňovaly brejky do stavu 2:1, poté už ale dokázaly udržet podání až do konce zápasu, což vyhovovalo Elině Svitolinové, která měla navrch a nakonec dokázala udolat Kiki Bertensovou.
2:1
0:6
6:4
6:1
S konstatováním, že Karolína Plíšková na Turnaji mistryň končí, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního dne.
Turnaj mistryň - čtyřhra (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:2
Po hodině a deseti minutách putuje české derby v Singapuru ke světovým jedničkám! Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou přehrály Andreu Sestini Hlaváčkovou s Barborou Strýcovou jasně ve dvou setech 6:3 a 6:2.

První sada byla velmi vyrovnaná. Až do stavu 4:3 pro duo Krejčíková, Siniaková nebyl k vidění ani jeden brejkbol. Následně ale Andrea Sestini Hlaváčková ztratila své podání a první dějství dohrála suverénně na servisu Krejčíková. Druhý set už byl jednoznačnější. Andrea Sestini Hlaváčková si neudržela ani jeden gem při svém servisu a to bylo rozhodující. Strýcová k tomu přidala několik chyb na síti a bylo rozhodnuto. Populární duo "Angry Birds" si nevytvořilo a v zápase ani jednu brejkbolovou příležitost.

Ve finále se vítězky French Open a Wimbledonu utkají s lepším z párů Bartyová, Vandewegheová – Babosová, Mladenovicová.
1:2
7:65
3:6
8:10
Soupeřkami Barbory Krejčíkové a Kateřiny Siniakové budou ve finále Turnaje mistryň Tímea Babosová a Kristina Mladenovicová. Maďarsko-francouzský pár do semifinálového duelu nevstoupil ideálně, ve druhé hře si ztratil podání. Povedl se mu však rebrejk. Jelikož si tenistky udržely servisy do konce sady, rozhodl o vítězkách setu vyrovnaný tiebreak.
Ve druhé sadě si Ashleigh Bartyová dvakrát ztratila servis, po druhém si za stavu 3:5 s Vandewegheovou druhý brejk v setu nepřipsaly a o vítězkách tak rozhodl super tiebreak.
Do něho vlétly Babosová s Mladenovicovou, které vedly 6:1 se dvěma minibrejky v zádech. Nenasazené soupeřky ale otočily na 7:6, díky práci Babosové na síti však rozhodující minibrejk získaly papírové favoritky.