WTA Cincinnati (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
Kateřina Siniaková bohužel navázala na nepřesvědčivé výkony z posledních týdnů, na amerických kurtech se zatím trápí a v Cincinnati končí hned v prvním kole na raketě chorvatské tenistky Donny Vekičové. Tu ve druhém kole čeká Běloruska Viktoria Azarenková, které dnešní zápas skrečovala už na začátku druhé sady Švýcarka Belinda Benčičová.
0:2
4:6
6:79
To je ode mě pro dnešek vše, dobrou noc a zase někdy třeba u tenisu na počtenou.
0:2
6:73
3:6
Adam Pavlásek ukončil řadu tří porážek a v úvodním kole challengeru v Meerbuschi zaslouženě porazil Thiemo de Bakkera, který dnes hodně chyboval a ještě prohloubil mizernou bilanci letošní sezóny na 7:20. V prvním setu si oba hráči drželi podání a brejkbolů bylo jako šafránu, tie-break byl hladkou záležitostí Adama Pavláska, který se postupně zlepšoval a ve druhém setu soupeře k ničemu nepustil. De Bakker sice odvrátil brejkboly na 0:4 i na 1:5, ale na zvrat dnes evidentně neměl.
Dalším soupeřem českého reprezentanta bude Španěl Ortega-Olmedo.
Děkuji za pozornost, hezký zbytek dne třeba u sledování našich dalších tenisových přenosů.
1:2
6:4
1:6
2:6
Je dobojováno! Aslan Karacev splnil roli papírového favorita a na turnaji v německém Meerbuschi vybojoval postup do třetího kola, přestože první sadu prohrál v poměru 4:6. Ve druhé sadě Šátral prohrál svůj druhý servis a od té doby už tahal za výrazně kratší konec provazu. Nic na tom nezměnila ani počasím vynucená přestávka, po které Rusovi vycházelo vesměs vše, na co sáhl.