Turnaj mistryň (Tvrdý povrch)
2:0
7:63
6:0
Markéta Vondroušová (6.) podlehla při svém premiérovém vystoupení na Turnaji mistryň favorizované Ize Świątekové (2.). Nad polskou světovou dvojkou přitom vedla v souboji letošních grandslamových vítězek už 5:2 a měla k dobru dva brejky, nakonec však prohrála 6:7(3) a 0:6. Promarněná koncovka prvního setu zanechala na sokolovské rodačce ve druhém dějství evidentní následky. Wimbledonská šampionka v něm uhrála při vlastním podání pouhé dvě výměny, a nakonec tak opouštěla kurt s kyselým výrazem a inkasovaným kanárem. Kdo by to ještě o hodinu dříve čekal...
2:0
6:0
6:1
Druhé utkání skupiny Chetumal přineslo na Turnaji mistryň naprosto jednoznačné vítězství Coco Gauffové (3.). Devatenáctiletá Američanka potvrdila roli papírové favoritky a deklasovala za pouhých 57 minut poměrem 6:0 a 6:1 Uns Džábirovou (7.). Duel byl zkraje druhého setu vinou deště na hodinu přerušen. Tunisance se po návratu na kurt podařilo ihned uhrát svůj první gem, jak se ale posléze ukázalo, byl zároveň i posledním. Dvakrát si dvojnásobná wimbledonská finalistka ulevila i mrštěním rakety, přesto po porážce věnovala soupeřce na síti sportovní objetí.
0:2
4:6
3:6
Jessica Pegulaová dokázala po čtyřech porážkách v řadě zdolat světovou jedničku Arynu Sabalenkovou a druhým vítězstvím v základní skupině se výrazně přiblížit postupu do semifinále Turnaje mistryň. Běloruska dnes po drtivé výhře nad Sakkariovou neměla svůj den, přestože praktikovala svou tradiční nátlakovou hru, příliš kazila a i když se v obou sadách dokázala za stavu 2:5 dostat brejkem do hry, Pegulaová je vždy v koncovkách urvala pro sebe, i když na vítězství spotřebovala nakonec sedm mečbolů.
Turnaj mistryň - čtyřhra (Tvrdý povrch)
1:2
3:6
7:66
5:10
Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou vstoupily do deblové části Turnaje mistryň v mexickém Cancúnu porážkou 3:6, 7:6(6) a 5:10 s Laurou Siegemundovou a Věrou Zvonarevovou. Dramatický duel trval 2 hodiny a 7 minut, mohl být však podstatně kratší, neboť Češky prohrávaly ve druhém dějství už 2:5. Německo-ruská dvojice následně hned třikrát nezvládla zápas doservírovat do vítězného konce a poté promarnila v tiebreaku za stavu 6:4 i dva mečboly. Předloňské turnajové šampionky ovšem nakonec obrat nedokonaly. Do závěrečného supertiebreaku vstoupily Krejčíková se Siniakovou čtyřmi prohranými výměnami v řadě a manko už nakonec nedohnaly.
Challenger Ismaning (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:4
6:76
6:3
Andrew Paulson (327.) navázal na halovém challengeru v německém Ismaningu na povedenou kvalifikaci a zdolal na akci už třetího domácího protivníka. Tentokrát přehrál za 2 hodiny a 18 minut ve třech setech 6:4, 6:7(6) a 6:3 dalšího kvalifikanta Louise Wesselse (342.). Na superrychlém povrchu zvládl Paulson ve druhém setu otočit z 3:5 na 6:5, aby následně v tiebreaku promarnil vedení 4:2. Přesto se nakonec mohl jednadvacetiletý Čech radovat. Od stavu 2:3 získal v rozhodujícím dějství všechny zbylé gemy a zahraje si o čtvrtfinále. Jeho soupeřem bude další Němec Timo Stodder (312.).
2:0
6:2
6:3
Působení Dalibora Svrčiny na ekvádorské antuce mělo krátkého trvání. Český tenista na kurtu od začátku paběrkoval na returnu a současně prohrával většinu míčů i na vlastním servisu. Darderi jasně opanoval první set 6:2. Na začátku druhého sice nedokázal dvakrát za sebou potvrdit brejk, ale od vyrovnání na 3:3 už byl na kurtu jenom on. Ital vyhrál šestnáct bodů za sebou a „v suchém triku“ proletěl do druhého kola.