Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek večera.
0:2
16:21
15:21
Kanadská dvojice si po včerejší těsné porážce zlepšuje náladu. České jedničky neměly v tomto zápase žádnou šanci a prohrávají ve dvou setech.

Český pár ztrácel od samého úvodu prvního setu. Sluková s Hermannovou se ještě zmohly na snížení na 14:16, ale závěr setu již patřil opět Kanaďankám. Ve druhé sadě se scénář opakoval. Kanadské duo si v úvodu vypracovalo solidní náskok, který nyní Češky ani nezmírnily ve střední části setu. Parádní zápas odehrála Heather Bansleyová, která zářila především v poli.
2:0
22:20
21:10
České dvojky rozehrály World Tour Finals cennou výhrou nad silnou švýcarskou dvojicí Heidrichová, Vergéová-Depréová.

Češky nevstoupily do zápasu vůbec dobře, rychle prohrávaly i o čtyři body. Ztráta se jim podařila smazat velmi rychle a ve střední části setu se již dostaly do vedení. Musel však rozhodovat úplný závěr, který zvládly lépe české beachvolejbalistky. Ve druhém setu to již byla exhibice českého páru. Švýcarky se trápily na přihrávce a ani na útoku svou hru příliš nevylepšily.
2:1
17:21
21:13
15:11
Po jasné dopolední prohře českého páru přišlo menší zlepšení, ale ani nyní to na výhru nestačilo. V základní skupině C tak Češky obsadí třetí místo.

První sada byla dlouho v jasné režii české dvojice, ale Kanaďanky se postupem času dotáhly na stav 17:17. Koncovka však patřila českým jedničkám. Od druhé sady se ale české volejbalistky k ničemu nedostaly. Druhá sada skončila osmibodovou ztrátou českého páru, také v rozhodující sadě se Kanaďanky dostaly do vedení ve střední části setu a Češky se již na obrat nezmohly.

I přes dvě prohry v základní skupině ještě český pár na World Tour Finals nekončí. Zítra dopoledne bude bojovat o postup z osmifinále.

15:12
Německému týmu se povedlo oplatit Češkám prohru z nedávného semifinále mistrovství Evropy.

Češky začaly první set katastrofálně. Velmi rychle prohrávaly 6:0, postupem setu ještě vedení německého dua rostlo a zastavilo se až na třinácti bodech. Ve druhém setu se bojovalo o každý bod. Češky byly po celé druhé dějství o krok vpředu, ale domácí dvojice ještě stačila srovnat na 19:19. Závěr už patřil českým dvojkám. Stejně jako v nedávném evropském semifinále musel rozhodnout tiebreak. V něm si Němky vytvořily ihned lehký náskok a českému týmu se již ztráty nedokázal zbavit.