3:0
27:25
25:20
25:23
Loňské finalistky z Blaje postupují před Olomouc do třetího předkola Ligy mistryň po dvou vítězných zápasech 3:2 a 3:0.

Rumunský výběr vstoupil do odvetného utkání skvěle, svěřenkyním Jiřího Teplého odskočily hned v úvodu na šest bodů. Až do stavu 23:17 bylo vše zcela v režii Blaje, ale poté přišlo nevídané drama. Olomouc dotáhla ztrátu na 24:24, poté měla za možnost ukončit první sadu Gabriela Orvošová, ale ta klíčovou bodovku neproměnila, následně byla zablokována a první sada tak šla k domácím volejbalistkám. Druhý set pokračoval v nastaveném trendu. Rumunky si držely náskok, ale v opět nechaly soupeřky se dotáhnout. Už to mohlo být "pouze" 22:20 pro Blaj, ale znovu přišla chyba při útoku Orvošové a i druhé dějství putovalo pro favoritky. Podobný comeback se opakoval i ve třetím setu, Blaj vedla už 17:10, ale Olomoučanky dotáhly parádním výkonem na 20:20, poté dokonce vedly, ale naději na postup už nedokázaly prodloužit.