82:74
(25:21, 39:43, 59:52)
Po vyrovnaném prvním poločase dokázali Francouzi zabrat v tom druhém a o své výhře rozhodli začátkem čtvrté čtvrtiny. Litva bojovala statečně, Kleiza dal sedmnáct bodů. Ovšem na Parkera neměla, ten skóroval 27 body, s 21 body ho doplnil Batum. Tímto se s Vámi loučím a při sledování zápasu Austrálie vs. Čína na viděnou.
81:61
(21:22, 49:33, 61:52)
Australané díky skvělé druhé čtvrtině vítězí celkem snadno nad Čínou o dvacet budou a jsou blízko čtvrtfinálovým bojům. Mají na kontě dvě výhry a poprvé ve skupině vítězí. Pokud dokážou porazit ještě outsidera z Velké Británie, budou mezi osmičkou nejlepší. Naopak Číně pomaličku plamínek naděje dohořívá, třetí porážka znamená téměř konec nadějí na postup. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
92:69
(14:28, 40:40, 71:56)
Pro dnešek je to vše a já se příště těším znovu u basketbalu na shledanou.
74:75
(20:15, 32:40, 53:59)
To je pro tuto chvíli z mé strany chvíli vše, ale Vy můžete i nadále sledovat naše on-line přenosy nejen z Olympijských her. Na shledanou!
79:78
(24:15, 37:29, 60:48)
Nejlepšími střelci zápasu byli Deng (26) s Freelandem (25). Na španělské straně pak Calderon (19) a to díky skvělém mušce při trestných hodech v závěru.
156:73
(49:25, 78:45, 119:62)
Je dobojováno. Viděli jsme parádní představení amerických basketbalistů, kteří porazili výběr Nigérie 156:73 !!! Hráči ze zámoří na palubovce jasně dominovali, což je vidět i na konečném stavu. Basketbalistům "Dream teamu" se dnes dařila hlavně střelba za tři body. Nejvíce bodů zaznamenal Carmelo Anthony, který jich má na svém kontě 37! To je z mé strany vše a přeji krásnou dobrou noc.
89:58
(19:16, 41:26, 63:47)
S konstatováním, že USA zdolává Turecko vysoko 89:58, se s vámi loučím, přeji dobrou noc a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou.