(21:20, 39:34, 56:46, 73:73)
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů.
63:80
(24:20, 32:36, 49:55)
Polsko potvrdilo roli favorita, když Pobřeží Slonoviny porazilo rozdílem sedmnácti bodů a skupinu tedy završilo se třemi výhrami na kontě. Afričané se drželi pouze do poloviny utkání, po němž ztráceli čtyři body. Poté ale naši severní sousedé zabrali a bez problémů si došli pro očekávané vítězství. Svěřenci trenéra Povii tedy končí na šampionátu se třemi prohrami, za předvedené výkony se ale rozhodně stydět nemusí.

To je ode mě pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
67:64
(19:18, 38:32, 52:55)
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
66:108
(15:17, 31:49, 50:79)
To je ode mne z tohoto zápasu vše, děkuji za pozornost.
77:92
(23:28, 42:50, 57:70)
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
72:59
(18:10, 33:23, 51:41)
To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek odpoledne!
61:69
(17:12, 33:39, 40:53)
Basketbalisté Argentiny vyhrávají tento dramatický zápas nad Ruskem 69:61. První čtvrtinu vyhrálo Rusko 17:12, druhou a třetí vyhrála Argentina 27:16 a 14:7. Ve čtvrté třetině bylo sice lepší Rusko 21:16, ale v celkovém součtu to na výhru nestačilo.

Tým Argentiny vyhrál všechny tři zápasy ve skupině B. Nejprve porazil Jižní Koreu 95:69, Nigérii 94:81 a nyní Rusko 69:61.

Rusko vyhrálo ve skupině úvodní dva zápasy. Poradilo si s Nigérií 82:77 a Jižní Koreou 87:73. Nyní Rusko nestačilo na Argentinu 61:69.

(18:21, 33:31, 52:53)
Španělé se až nečekaně nadřeli, nakonec ale zvládli i své třetí klání ve skupině, když zdolali Íránce rozdílem osmi bodů. Svěřenci trenéra Scarioly měli hrozivý vstup do utkání, když rychle prohrávali 0:10, postupem času ale ztrátu dokázali smazat. Mužstvo z Asie se ale nevzdalo a bilo se až do posledních vteřin, první výhry na Mistrovství světa nad evropským mužstvem v historii se ale nedočkalo, přesto si za bojovný výkon zaslouží uznání. Španělsko tedy ovládlo skupinu C a postoupilo do další fáze, Írán je se třemi prohrami poslední.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.