75:62
((20:19, 16:7, 17:19, 22:17))
Dnešní zápas ovládl naprosto ruský celek. Po první čtvrtině, to nebylo úplně tak jasné, ale druhá rozhodla. Spartak Petrohrad tedy dnes vítězí. Pro tuto chvíli je to ode mě vše. Děkují, že jste sledovali dnešní onlajn přenos. Nashledanou.
64:72
((15:18, 13:20, 19:22, 17:12))
Hostující Valencie potvrdila roli favorita a porazila Sofii 72:64. Utkání bylo dost vyrovnané a Sofia se o případné vítězství připravila špatnou střelbou v prvním poločase. Děkuji za pozornost, na shledanou
62:71
(13:11, 17:31, 20:17, 12:12)
Dnešní utkání tak vyhráli basketbalisté BC Chimki Moskva, kteří o své výhře 71:62, nad PAOK BC rozhodli zejména ve druhé čtvrtině, ve které nastříleli 31 bodů. Rusové tak ve skupině nadále nenašli přemožitele.
53:70
Po polovině čtyřčlenné základní skupiny mají Valencia, Lukoil Sofia i Lyon po dvou vítězstvích a jedné porážce, Oostende na chvostu skupiny na první úspěch stále čeká.