Spartak Petrohrad - Bayern Mnichov 75:62 (kon.) | Lukoil Sofia - Valencia 64:72 (kon.)
PAOK BC - BC Chimki Moskva 62:71 (kon.) | Oostende - Villeurbanne 53:70 (kon.)
Telenet Oostende - Asvel Basket Villeurbanne

53:70

Úterý 29.11.2011, 20:30Basketbal - Eurocup

Po polovině čtyřčlenné základní skupiny mají Valencia, Lukoil Sofia i Lyon po dvou vítězstvích a jedné porážce, Oostende na chvostu skupiny na první úspěch stále čeká. (22:10:36)

Ačkoliv si domácí Oostende vypracovalo v šesté minutě zápasu náskok 15:3, od té doby už na francouzský celek výrazně nestačilo a sehrálo svůj nejkhorší zápas v dosavadním průběhu Eurocupu. Od zmiňované šesté minuty vyhráli hosté další průběh zápasu 67:38 a snadno si odváží vítězství.

0:00

0:03
    53-70 - Leo Westermann uzavírá dnešní zápas přesnou tříbodovou střelou a Lyon vítězí v Oostende o 17 bodů.

0:27
    53-67 - Domácí hrají na čas, po dlouhé akce neproměnil trojku v poslední sekundě limitu na útok Jackson, po útočném doskoku ještě mohou hrát hosté u míče.

1:20
    53-67 - Rich se provinil porušením pravidel o krocích a následný koš tak platit nemůže.

1:29
    53:67 - Po Westermannově přihrávce fauloval Petrovič Armstronga, poslední jmenovaný proměňuje pouze první trestný hod.

2:05
    53-66 - Katnič se tentokrát z čáry trestného hodu nemýlí.

2:15
    51-66 - Naopak hosté už si závěr zápasu užívají, další body přidává individuální akcí Edwin Jackson.

2:27
    51-64 - Domácí už netrefují takřka nic. Všechny střely končí na obroučce, ať už se jedná o individuální nájezdy pod koš či střely z otevřených pozic.

3:18
    51-64 - Rozdíl ve skóre navyšuje Kim Tillie, už se dostal na 14 vstřelených bodů.

4:19
    51-62 - Goss proměňuje oba trestné hody.

4:36
    51-60 - Technický koš ve prospěch domácích, Drobnjakovu střelu hosté zblokovali příliš pozdě.

5:05
    49-60 - Další koš hostů přidává Kim Tillie a donutil trenéra domácích Jaumina k oddechovému času.

5:26
    49-58 - Podobně snadno se trefuje na druhé straně Goss.

6:00
    49-56 - Obrana Lyonu naprosto zaspala a Katnič střílí jednoduchý koš.

6:20
    47-56 - Booker je při chuti, ovšem další trojku netrefuje.

6:59
    47-56 - Chris Booker skóruje za tři body.

7:20
    44-56 - Za hosty odpovídá Hilton Armstrong.

7:41
    44-54 - Dušan Katnič si při nájezdu pod koš vynutil faul Armstronga a proměňuje obě šestky.