Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Víťaz: Tadej Pogačar (UAD) SLO
V štvrtej etape sme videli kopcovitých a náročných 148 kilometrov. Ako prvý prišiel do cieľa Slovinec Tadej Pogačar. Záverečných 14 kilometrov bolo v znamení priemerného sedempercentného stúpania, a preto sa pelotón výrazne trhal. Peter Sagan o triumf nebojoval. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.
Vítěz: L. Meillard (SUI)
Start druhého kola je naplánován na 12:30 a i z něj vám přineseme podrobný online přenos. K jeho sledování jste srdečně zváni.
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Já se tímto s Vámi loučím a srdečně Vás zvu ke sledování 2. kola, které je na programu ve 13:45.
Vítěz: M. Odermatt (SUI)
Vítěz: K. Liensbergerová (AUT)
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
zrušeno
Kompletní závodní program norského Raw Air na můstcích v Oslu, Lillehammeru, Trondheimu a Vikersundu byl již dopředu zrušen kvůli celosvětové situaci. Skokani na lyžích uzavřou světový pohár v Planici, kde se bude závodit od 24. do 28. března 2021.
Vítěz: A. Bolšunov (RUS)
Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Vítěz: J. Stupaková (RUS)
S konstatováním, že předposlední běžecký závod žen letošní sezony vyhrála Ruska Julija Stupaková a že zítra ženy čeká třicítka volně, se s Vámi loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý.
zrušeno
Kompletní závodní program severské kombinace v Oslu byl již dopředu zrušen kvůli celosvětové situaci. Světový pohár bude pokračovat od 19. do 21. března v Schonachu a vyvrcholí následně v Klingenthalu, tedy ve dvou německých destinacích.