Vítěz: Norsko
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost.
Vítěz: Švédsko
Ze zlata se poprvé v sezóně radují Švédové díky výbornému úseku Samuelssona, který se ze čtvrtého místa dostal do čela především zásluhou rychlého běhu. Pětivteřinové manko po poslední střelbě na Nora Laegreida dokázal smazat a při nájezdu na stadión si vytvořil rozhodující náskok. Vítězům ani nevadila nepřítomnost kompletního trenérského štábu, který musel těsně před závodem do karantény.
Z překvapivého bronzu se radují Američané, naopak na mistry světa Francouze zbylo po dvou trestných kolech Guigonnata až šesté místo.
To je z dvoutýdenního biatlonového bublinového dobrodružství v Novém Městě na Moravě vše, děkuji za pozornost! Z letošní biatlonové sezóny zbývá už jen finále v Östersundu, které vám opět přineseme. Nashledanou!

Vítěz: C. Noël (FRA)
Druhé kolo je na programu ve 12:30 a i z něj vám přineseme podrobný online přenos. K jeho sledování jste srdečně zváni.
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
zrušeno
Kompletní závodní program norského Raw Air na můstcích v Oslu, Lillehammeru, Trondheimu a Vikersundu byl již dopředu zrušen kvůli celosvětové situaci. Skokani na lyžích uzavřou světový pohár v Planici, kde se bude závodit od 24. do 28. března 2021.
Vítěz: H. Wengová (NOR)
Vítěz: S. H. Krüger (NOR)
Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
zrušeno
Kompletní závodní program severské kombinace v Oslu byl již dopředu zrušen kvůli celosvětové situaci. Světový pohár bude pokračovat od 19. do 21. března v Schonachu a vyvrcholí následně v Klingenthalu, tedy ve dvou německých destinacích.
zrušeno
Bez vítěze
To jsou věci, tento duel totiž vítěze nemá. Darren Stewart byl v těžké obraně, přičemž jeho soupeř u pletiva použil nelegální kole, kvůli kterému se do akce dostal také lékař. Ten ovšem rozhodl o tom, že Darren Stewart nebude moci pokračovat v tomto duelu a sudí se nakonec shodli na tom, že tento duel bude bez vítěze. Hodně neobvyklá situace v UFC, která dost možná bude mít po turnaji dohru.
Nicolau
Vítěz: M. Nicolau (body – split decision)
Bez vítěze
Hodně zvláštní tečka za tímto turnajem. Belal Muhammad byl ve druhém kole podruhé zasažen do oka, avšak v tomto případě hodně nešťastně. Z jeho oka dokonce tekla krev a zdravotník rozhodl o tom, že Belal Muhammad nebude moci pokračovat v duelu. Tento zápas tak nemá vítěze a předčasně skončil ve druhém kole. Během šesti zápasů hlavní karty jsme se tak dočkali pouhých čtyř vítězů, dva zbylé zápasy vítěze nezaznamenaly. Oko Belala Muhammada nevypadalo vůbec dobře, doufejme tedy, že bude co nejdříve připraven zpět k zápasení.