85:76
(25:14, 27:24, 15:24, 18:14)
Maccabi Tel Aviv vyhrává! Pro izraelský tým 5. výhra v řadě, pro Milán čtvrtá prohra z pěti zápasů. Loučím se s Vámi a zase někdy u Euroligy, napočtenou!
76:77
Panathinaikos vítězí v Malaze o jediný bod, 77:76, cestu k tomuto vítězství měl však trnitou. Ačkoliv hosté v druhé čtvrtině vedli až o šestnáct bodů a po 38 minut měli v zápase navrch, domácí dokázali zápas otočit až na 75:71 patnáct sekund před koncem, ovšem dvě skvělé trojky Dimitriose Diamantidise otočily zápas ve prospěch Panathinaikosu. Ani velmi důležité trojky Valterse v závěru prvního i druhého poločasu domácím nestačily. Dalším z důležitých momentů byl netrefený trestný hod Dardena devět sekund před koncem. Při sledování dalších euroligových přenosů se těším na přečtenou.