Žlutý trikot: Jan Bakelants (RadioShack-Leopard)
Puntíkovaný trikot: Pierre Rolland (Europcar)
Bílý trikot: Michal Kwiatkowski (Omega Pharma-Quickstep)
Trikot pro nejútočnějšího závodníka: Simon Clarke (Orica-GreenEDGE)
1. MacKinnon, 2. Barkov, 3. Drouin
To je pro dnešní probdělou noc ode mě vše a loučím se všemi, kdo vydrželi až do ranních hodin. Děkuji za pozornost. Dobrou noc.
2:0
(21:17, 21:15)
Česká dvojice si bez větších problémů dokázala poradit s ruským párem Prokopěvová, Popovová 2:0 na sety. Český pár jako 15. pár celého šampionátu tak porazil 34. dvojici a připsal si důležité vítězství.

Z mé strany je to prozatím vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z plážového volejbalu.
2:0
(21:13, 23:21)
Česká dvojice sehrála ve druhém setu velmi vyrovnaný souboj, ale v jeho koncovce se nepodařilo Bonnerové s Hermannovou využít ani jeden ze dvou setbolů a tak přišel trest na druhé straně.

Je to škoda, protože třetí set by si česká děvčata jistě zasloužila. 30. pár turnaje Bonnerová, Hermannová tak prohrává s 19. párem šampiontáru 0:2 na sety a situace ve skupině se jim tak výrazně komplikuje.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z tohoto světového šampionátu v plážovém volejbale.