CZE
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Hokejová ročenka 2021
Koupit
Bez frází 2021
Koupit
Bez frází 2020
Koupit
Maska
Koupit
Hlavní
Hokej
Fotbal
Házená
Tenis
Florbal
Hokejbal
Rio 2016
Reklama
Dle událostí
Chronologicky
20190427
Sobota 27. 4. 2019
Následující den
Kalendář
Předchozí den
Další
Skrýt komentáře
Zobrazit komentáře
Skrýt podrobnosti
Zobrazit podrobnosti
Tiskové konference
14:30
Los J&T Banka Prague Open 2019
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
(
)
více
Los 1. kola:
Horní polovina pavouka:
Karolína Plíšková [1]
– Mona Barthelová (GER)
Jessica Pegulaová (USA) – Andrea Petkovičová (GER)
Stefanie Vögelová (SUI) – Jana Čepelová (SVK)
Dalila Jakupovicová (SLO) –
Kateřina Siniaková [6]
Mihaela Buzarnescuová (ROM) [4] – Světlana Kuzněcovová (RUS)
kvalifikantka – Jekatěrina Alexandrovová (RUS)
kvalifikantka – Aleksandra Kruničová (SRB)
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) – Viktória Kužmová (SVK) [7]
Spodní polovina pavouka:
Markéta Vondroušová [8]
– kvalifikantka
Bernarda Peraová (USA) – kvalifikantka
Mandy Minellaová (LUX) – kvalifikantka
Margarita Gasparyjanová (RUS) – Qiang Wang (CHN) [3]
Danielle Collinsová (USA) [5] – Jennifer Bradyová (USA)
Karolína Muchová – Barbora Strýcová
Kristýna Plíšková
– Natalia Vychljancevová (RUS)
Anastasija Potapovová (RUS) – Anastasija Sevastovová (LAT) [2]
Rozhodčí:
Diváci:
Hlavní stránka
|
Chcete zde reklamu?
|
Kontakt
|
Klubový informační systém
|
Cookies
|
Nastavení soukromí
|
|
České Online Casino
bahis siteleri
Horní polovina pavouka:
Karolína Plíšková [1] – Mona Barthelová (GER)
Jessica Pegulaová (USA) – Andrea Petkovičová (GER)
Stefanie Vögelová (SUI) – Jana Čepelová (SVK)
Dalila Jakupovicová (SLO) – Kateřina Siniaková [6]
Mihaela Buzarnescuová (ROM) [4] – Světlana Kuzněcovová (RUS)
kvalifikantka – Jekatěrina Alexandrovová (RUS)
kvalifikantka – Aleksandra Kruničová (SRB)
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) – Viktória Kužmová (SVK) [7]
Spodní polovina pavouka:
Markéta Vondroušová [8] – kvalifikantka
Bernarda Peraová (USA) – kvalifikantka
Mandy Minellaová (LUX) – kvalifikantka
Margarita Gasparyjanová (RUS) – Qiang Wang (CHN) [3]
Danielle Collinsová (USA) [5] – Jennifer Bradyová (USA)
Karolína Muchová – Barbora Strýcová
Kristýna Plíšková – Natalia Vychljancevová (RUS)
Anastasija Potapovová (RUS) – Anastasija Sevastovová (LAT) [2]