CZE
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Hokejová ročenka 2023
Koupit
Stolní kalendář 2024
Koupit
Bez frází 2023
Koupit
Fenomén Vsetín Forever
Koupit
Hlavní
Hokej
Fotbal
Házená
Tenis
Florbal
Hokejbal
Futsal
Rio 2016
Reklama
Dle událostí
Chronologicky
20240120
Sobota 20. 1. 2024
Následující den
Kalendář
Předchozí den
10:00
Oxyworld Baník Chomutov – Chrudim
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
2:4
(2:2)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
10:00
Vyškov – Helas Brno
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
2:2
(1:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
10:00
Sparta – Interobal Plzeň
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
0:0
(-:-)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
odloženo
více
10:00
Slavia – Olympik Mělník
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
1:3
(0:0)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
10:00
DFK Bohemians 1905 – Baník Ostrava
(1. liga žen)
(7)
1:1
(0:0)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
10:50
Kadaň – Vysoké Mýto
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
0:3
(0:2)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
10:50
Ž. Vlci Brno – SKUP Olomouc
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
1:0
(1:0)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
10:50
Gamaspol Jeseník – Tequilky Chlebičov
(1. liga žen)
(7)
1:3
(0:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
11:00
Slavia – Olympik Mělník
(Juniorská liga futsalu)
(7)
6:3
(2:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
11:40
Vyškov – Helas Brno
(Juniorská liga futsalu)
(7)
3:3
(3:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
11:40
Oxyworld Baník Chomutov – Chrudim
(Juniorská liga futsalu)
(7)
0:5
(0:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
12:00
Slavia – Interobal Plzeň
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
1:5
(1:4)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
12:10
Gamaspol Jeseník – Baník Ostrava
(1. liga žen)
(7)
3:0
(1:0)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
12:30
Ž. Vlci Brno – SKUP Olomouc
(Juniorská liga futsalu)
(7)
3:1
(1:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
12:30
Kadaň – Vysoké Mýto
(Juniorská liga futsalu)
(7)
1:10
(1:5)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
13:00
Slavia – Interobal Plzeň
(Juniorská liga futsalu)
(7)
1:2
(1:2)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
13:00
DFK Bohemians 1905 – Tequilky Chlebičov
(1. liga žen)
(7)
5:1
(3:0)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
13:20
Kadaň – Chrudim
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
0:10
(0:6)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
13:20
Ž. Vlci Brno – Helas Brno
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
2:2
(2:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
14:10
Oxyworld Baník Chomutov – Vysoké Mýto
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
3:3
(2:0)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
14:10
Vyškov – SKUP Olomouc
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
10:2
(3:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
14:10
Sparta – Olympik Mělník
(Dorostenecká liga futsalu)
(7)
0:0
(-:-)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
odloženo
více
14:20
DFK Bohemians 1905 – Gamaspol Jeseník
(1. liga žen)
(7)
1:1
(1:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
15:00
Ž. Vlci Brno – Helas Brno
(Juniorská liga futsalu)
(7)
3:4
(2:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
15:00
Kadaň – Chrudim
(Juniorská liga futsalu)
(7)
1:13
(0:9)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
15:50
Vyškov – SKUP Olomouc
(Juniorská liga futsalu)
(7)
3:3
(1:2)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
15:50
Oxyworld Baník Chomutov – Vysoké Mýto
(Juniorská liga futsalu)
(7)
2:5
(1:2)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
více
17:00
Arsenal Benešov – Jerigo Plzeň
(2. Futsal liga západ)
(16)
2:4
(1:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
(
40'
)
více
19:00
Havlíčkův Brod – Gamaspol Jeseník
(2. Futsal liga východ)
(12)
8:2
(4:1)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
(
39'
)
více
20:00
Tiradores Ústí n/L – Kladno
(2. Futsal liga západ)
(16)
4:7
(1:3)
0
Výhra:
0
Vsaďte si na
0
Remíza:
0
Vsaďte si na
0
Prohra:
0
Vsaďte si na
konec
(
40'
)
více
Hlavní stránka
|
Chcete zde reklamu?
|
Kontakt
|
Klubový informační systém
|
Cookies
|
Nastavení soukromí
|
|
České Online Casino
bahis siteleri