Havlíčkův Brod – Gamaspol Jeseník 8:2 (kon.)
Futsal klub Havlíčkův Brod
8:2 (4:1)
AC Gamaspol Jeseník
Sobota 20.01.2024, 19:00 • SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga východ • 12. kolo

Konec zápasu. (20:30:53)

38:41
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Svou rychlost předvedl divákům Cakl, když ve sprintu unikl všem hráčům Gamospolu a završil tak hattrick v dnešním utkání.

36:45
    Stav akumulovaných faulů je 5:5, pozor na další hru na za hranicí pravidel si tak musí dávat i domácí.

35:58
    Autorem branky je JIŘÍ PABOUSEK.

Druhý gól v zápase připojil Pabousek, když pohotově využil nepřesného zpracování soupeře a z vlastní poloviny trefil prázdnou bránu.

35:23

Pabousek neomylně proměnil desetimetrový kop a zvýšil náskok domácích na 6:2.

35:10
    Žlutá karta pro tým AC Gamaspol Jeseník (Patrik Kmínek).

32:38
    Hosté opět zkoušejí hru šesti útočníků, v této taktice budou zřejmě pokračovat po zbytek zápasu.

32:17
    Oddechový čas pro tým AC Gamaspol Jeseník.

31:10
    Autorem branky je DAVID HENEK. Asistence: Lukáš Hospodka.

Odpověd domácích na inkasovaný gól na sebe nenechala dlouho čekat. Po přihrávce od Hospodky před prázdnou bránu a trefené tyči dokázal nakonec v leže míč za brankovou čáru doslova došoupat Henek.

29:09
    Hosté mají 5 akumulovaných faulů.

29:02
    Žlutá karta pro tým AC Gamaspol Jeseník (David Macura).

28:48
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PATRIK PLHÁK. Asistence: David Macura.

Vytrvalá snaha o snížení nakonec přinesla hráčům Jeseníku kýžený gól a novou motivaci do záverečné desetiminutovky.

26:15
    Stav akumulovaných faulů je 13 minut před koncem zápasu 3:3, napjatá atmosféra na palubovce však napovídá, že několik dalších nedovolených zákroků ještě diváci uvidí.

25:55
    Žlutá karta pro tým AC Gamaspol Jeseník (Adam Obšil).

24:30
    Druhá polovina utkání se zatím nese ve snaze hostujícího Gamospolu Jeseník zvrátit nepříznivý vývoj utkání, domácím se však i díky notné dávce štěstí a několika skvělým zákorkům brankáře daří stav udržet.

21:18
    Famózím zákrokem zlikvidoval brankář domácích Rajdl první velkou šanci druhé půle, když zlikvidoval Macurovu střelu zpřed téměř prázdné brány.

20:01

20:00

19:57
    Autorem branky je MARTIN CAKL. Asistence: Lukáš Hospodka.

Tři vteřiny před koncem první půle Futsal Havlíčkův Brod ještě zvýšil svůj náskok, když po krásné souhře s Hospodkou vstřelil Cakl svůj druhý dnešní gól.

19:15
    Autorem branky je JAN VAVRAČ.

Opakovaná hra bez brankaře se hostům vymstila, když si míč do vlastní prázdné brány poslal útočník hostů Vavrač.

Branky: 11. Karlík (Prchal), 12. Cakl (Henek), 20. Vavrač, 20. Cakl (Hospodka), 32. Henek (Hospodka), 36. Pabousek, 36. Pabousek, 39. Cakl – 2. Vavrač (Plhák), 29. Plhák (Macura)

Karty:   15. Karlík (HBR) – 15. Marcinov (JES), 26. Obšil (JES), 30. Macura (JES), 36. Kmínek (JES)