26:23
(9:11)
S konstatováním, že Maďarsko vítězí v důležitém utkání nad Srbskem 26:23, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. Třeba již za pár minut, kdy začíná další házenkářský mač mezi Argentinou a Tuniskem. (26:23)
23:25
(12:12)
S konstatováním, že Argentina podlehla v důležitém utkání o postup do čtvrtfinále Tunisku těsně 23:25, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. Třeba již za několik desítek minut, kdy začíná další házenkářský mač mezi Dánskem a Jižní Koreou. (23:25)
26:24
(13:14)
S konstatováním, že favorizované Dánsko poráží po velkém boji Jižní Koreu 26:24, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. Třeba již za několik minut, kdy začíná další házenkářský mač mezi Islandem a domácí Velkou Británií. (26:24)
41:24
(18:15)
S konstatováním, že favorizovaný Island poráží v ofenzivní podívané domácí Velkou Británii vysoko 41:24, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. Třeba již za několik desítek minut, kdy začíná další házenkářský mač mezi Španělskem a Chorvatskem, které se tady v londýnské házenkářské hale prezentuje naprosto fantastickými výkony. (41:24)
25:30
(10:11)
S konstatováním, že Španělsko podlehlo v zápase dvou odlišných poločasů Chorvatsku 25:30, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. (25:30)