Maďarsko – Srbsko 26:23 (kon.) | Argentina – Tunisko 23:25 (kon.) | Dánsko – J. Korea 26:24 (kon.)
Island – V. Británie 41:24 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 25:30 (kon.) | Francie – Švédsko 29:26 (kon.)
Island
41:24 (18:15)
Velká Británie
Pondělí 06.08.2012, 17:15 • Handball Arena, Londýn. • Olympijské hry - muži
Sledujte:

S konstatováním, že favorizovaný Island poráží v ofenzivní podívané domácí Velkou Británii vysoko 41:24, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. Třeba již za několik desítek minut, kdy začíná další házenkářský mač mezi Španělskem a Chorvatskem, které se tady v londýnské házenkářské hale prezentuje naprosto fantastickými výkony. (41:24) (18:45:49)

Nejlepším střelcem utkání se stal na straně Islandu Valur Gudjon Sigurdsson s osmi góly, za Velkou Británii se devětkrát prosadil Steven Larsson. (41:24)

Skončilo nám utkání mezi Islandem a Velkou Británií. Favorit po překvapivě vyrovnané první půli již ve druhém poločase potvrdil roli velkého favorita a v bezstarostné útočné podívané vítězí vysoko 41:24. Britové se s turnajem loučí za bouřlivého potlesku tribun, naopak Island postupuje do čtvrtfinále z prvního místa a narazí tudíž v další fázi turnaje na Maďarsko. (41:24)

60
    Konec zápasu. (41:24) (41:24)

60
    Utkání se už pouze dohrává. (41:24) (41:24)

59
    Naopak Martin Hare další přesnou zakrytou střelou snižuje. (41:24) (41:24)

59
    Petersson z křídla nenachází recept na britského gólmana. (41:23) (41:23)

58
    Larsson pálí pouze do gólmana, ve druhém poločase se mu již tolik nedaří. (41:23) (41:23)

58
    Petersson přidává další branku poté, co měl až příliš prostoru před Whitem. (41:23) (41:23)

57
    McDermott stál na konci akce snaživých Britů. (40:23) (40:23)

57
    Petersson nekompromisní ranou přidává jubilejní čtyřicátou islandskou branku. (40:22) (40:22)

56
    Islandská obrana zcela zapomněla na dorážejícího Hawkinse, který se trefuje z křídla. (39:22) (39:22)

56
    Gudjonsson našel za "obranou" Svavarssona a ten se po dalším brejku nemohl mýlit. (39:21) (39:21)

55
    Hallgrimsson dostává dvě trestné minuty od katarských arbitrů. Přesilovka pro Brity. (38:21) (38:21)

55
    Hallgrimsson si hladce došel prostupnou britskou obranou pro další gól. (38:21) (38:21)

54
    Naopak Gunnarsson přidává z dalšího brejku již 37. gól favorita. (37:21) (37:21)

54
    Tak to je škoda. Britové předvedli velmi pohlednou akci, ale Hawkins z křídla trefuje jen gólmana. (36:21) (36:21)

53
    Svavarsson se ze stejné pozice rovněž nemýlí. Island má náskok již patnácti gólů. (36:21) (36:21)