23:29
(14:13)
Plzeň si připisuje vysokou výhru. Nakonec o šest branek. A to přestože Zlín šel do druhé části ve vedení o jednu branku a dlouho se hrálo vyrovnaně. Pak ale přišel kolaps domácích, kteří nevstřelili branku celých dvanáct minut a naopak Plzeň se prosazovala a tvořila si náskok. Ten v jednu chvíli čítal dokonce devět gólů. Veronika Galušková předvedla parádní výkon, když v utkání skórovala desetkrát.
33:14
(17:8)
HK Hodonín – HC Tatran Stupava 33:14 (17:8)
Nejvíce branek: Cyganová 8, Víchová 5, Kalinová 5/2 – H. Galková 4/1, Slováčková 2/2, Bahorecová 2/1. Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš. Sedmimetrové hody: 2/2 – 9/4. Vyloučení: 8:2.
33:26
(18:11)
V repríze semifinále poráží Most Porubu o sedm branek, úvodních jednadvacet minut bylo ze strany Ostravanek velmi solidní, pak už Baník tažený výbornou Holanovou utekl a potvrdil roli papírového favorita. Linda Jungová se tak tímto vítězstvím rozloučila s mosteckým dresem. Nadále platí, že Most v letošní sezoně neprohrál s českým celkem.
39:23
(21:14)
Michalovce s prehľadom porazili Šaľu 39:23 a berú si do tabuľky povinné dva body.
33:26
(17:13)
Dunajská Streda dnes zaváhanie nedovolila a porazila Olomouc o sedem gólov 33:26.