Zlín – DHC Plzeň 23:29 (kon.) | Hodonín – Tatran Stupava 33:14 (kon.) | Most – Poruba 33:26 (kon.)
Michalovce – Šaľa 39:23 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 33:26 (kon.)
Handball PSG Zlín
23:29 (14:13)
DHC Plzeň
Sobota 06.11.2021, 14:00 • hala Datart Zlín • MOL liga žen • 10. kolo

Plzeň si připisuje vysokou výhru. Nakonec o šest branek. A to přestože Zlín šel do druhé části ve vedení o jednu branku a dlouho se hrálo vyrovnaně. Pak ale přišel kolaps domácích, kteří nevstřelili branku celých dvanáct minut a naopak Plzeň se prosazovala a tvořila si náskok. Ten v jednu chvíli čítal dokonce devět gólů. Veronika Galušková předvedla parádní výkon, když v utkání skórovala desetkrát. (15:30:52)

Handball PSG Zlín – DHC Plzeň 23:29 (14:13)
    Nejvíce branek: Fleková 5, M. Sekulová 5, Kolářová 5/5 – V. Galušková 10, Kepková 6, Vlachová 5. Rozhodčí: Tomáš Deml, Michal Dvořáček. Sedmimetrové hody: 8/5 – 0. Vyloučení: 5:6.

Konec zápasu. (22:29)
    60
    Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková). (23:29)
    60
    Hana Formanová ale rychle odpovídá střelou z levého křídla pravou rukou do levého vinglu. Vypadá to, že to už bude poslední branka duelu. (22:29)
    60
    Lucie Polomíková snižuje na šest branek, což je ale na poslední minutu už dávno nedosažitelný rozdíl. Polomíková se prosadila po dlouhém pasu střelou z brankoviště mezi nohy gólmanky hostů. (22:28)

59
    Plzeň si ještě bere oddechový čas minutu a pár sekund před koncem. Její dnešní výhra už je ale jasná. (21:28)
    59
    Lucie Polomíková byla na pravém křídle osamocena, a tak měla čas si střelu připravit. Po nahrávce udělala dva kroky a o zem skórovala. (21:28)
    58
    Zlín skóruje po dvanácti minutách! Michaela Sekulová se prosadila střelou z levé strany, která se štěstím do svatyně hostů zapadla. (20:28)
    58
    Veronika Galušková zvyšuje rozdíl mezi oběma týmy už na devět branek. Sama jich vstřelila už rovných deset. Parádní počin. (19:28)

56
    Zmar Zlína v posledních minutách. Lucie Fleková neskóruje ani ze sedmimetrového hodu. Míč hodila asi metr nad břevno plzeňské branky. (19:27)
    55
    Hana Formanová dostala zadovku na levé křídlo a jednoduše střelou mezi nohy gólmanky o zem ještě vylepšila skóre. (19:27)

55
    Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková). (19:26)
    51
    Veronika Galušková dokonale oběhla soupeřku, dostala se tak sama do brankoviště a vmetla míč přímo do levého vinglu. (19:26)
    50
    Parádní sekvence Plzně! Andrea Vlachová vstřeluje čtvrtou branku svého týmu v řadě. Ten je deset minut do konce ve výtečné pozici. (19:25)
    49
    Denisa Franzová naskočila do brankoviště, ale míč poslala přesně do protipohybu domácí gólmanky, která už tak neměla možnost zakročit. Hosté poprvé v zápase vedou o pět branek. (19:24)
    48
    Pavlína Kepková se prezentovala fantastickým podstřelem z levého křídla, kdy míč nasměrovala přímo pod víko branky Zlína. (19:23)
    47
    Veronika Galušková proměnila sedmimetrový hod parádní střelou o zem doprostřed branky. (19:22)