33:28
(16:9)
Polsko – Černá Hora 33:28 (16:9)
Nejvíce branek: Rosiaková 7, Roszaková 6/1, Balsamová 5/3 – Brnovičová 6, Malovićová 5, Ujkićová 4. Rozhodčí: PAOLANTONI Maria Ines, GARCIA Mariana. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/0. Vyloučení: 3:2.
30:27
(13:11)
Několik zvratů přineslo dramatické utkání dvou outsiderů skupiny, kteří si po snůšce těžkých debaklů konečně užili zápas se soupeřem své úrovně. Kazachstán držel čisté konto téměř pět minut, vedl o dvě branky, Portoriko však otočilo na 7:4 a náskok si udržovalo celý poločas.
Nástup do druhé půle měly opět lepší Kazašky, které si postupně vypracovaly náskok 23:21, ale přestože jim stačila k lepšímu pořadí remíza, nakonec odcházejí se sklopenými hlavami. Závěr totiž ovládlo Portoriko jasně 9:3 a raduje se z konečného 20. místa. Poražené skončí na 24. příčce.
Do puntíku se tak opakuje výsledek 30:27 pro Portoriko z MS 2015 v Dánsku.
34:30
(19:14)
Švédsko – Rumunsko 34:30 (19:14)
Nejvíce branek: Blohmová 7, Robertsová 5, Hagmanová 5/3 – Laslová 7, Pinteaová 6, Bazaliová 4. Rozhodčí: Mitrovićová, Vesović (MNE). Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/1. Vyloučení: 1:4.
31:25
(19:14)
To je ode mně pro tuto chvíli vše. Skupinová fáze mistrovství světa bude dohrána dnes večer a v příštích dnech už nás čekají čtvrtfinálové boje! U dalšího přenosu z házené nashledanou.
28:33
(12:17)
Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera.
34:37
(17:17)
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
11:52
(5:30)
Zápas byl jednozačnou záležitostí pro Angolu, ta porazila Uzbekistán vysoko 52:11. Hráčky Angoly si dnešní výhrou zajistily první místo v tabulce. Střelecká úspěšnost z dnešního meče je pro Uzbekistán hrozivá, jeho hráčky v průměru neskórovaly ani z každé čtvreté střely (úspěšnost 24 %). To Angola měla v síti každou čtvrtou (80 %). V zápase jsme neviděli ani jeden semimetrový hod.

Albertina da Cruz Kassomová dala v utkání osm branek a byla vyhlášena hráčkou utkání.
32:17
(14:9)
Kamerunské hráčky byly v tomto zápase favoritem a svou roli dokázaly poměrně snadno potvrdit. Íránské hráčky dokázaly porazit 32:17.