29:37
(15:18)
SHC Maloměřice – Brno – HBC Ronal Jičín 29:37 (15:18)
Nejvíce branek: Koubek 10, Kučera 6/5, Hlípala 4 – Kovařík 8/1, Hlava 5, Doškář 5. Rozhodčí: M. Valášek – J. Vychodil. Sedmimetrové hody: 6/6 – 4/1. Vyloučení: 2:4. ČK: Zeman (MAL).
28:27
(15:12)
SKKP Handball Brno – Lovci Lovosice 28:27 (15:12)
Nejvíce branek: Arsenić 11/3, Živanov 4, Kocich 3/1 – Petryčenko 7, Trkovský 4, Malý 4. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/2. Vyloučení: 6:5. ČK: Kikanović (BNO).
24:21
(13:13)
Házená Kynžvart sice poráží DHC Plzeň 24:21, ale radují se hostující hráčky, kterým tento výsledek zajišťuje postup do finále. Domácím hráčkám nevyšel vstup do druhého poločasu, kdy Plzeň se dostala do dvoubrankového vedení, které držela až do 44. minuty. Kynžvart se poté dostal do hry, když otočil vedení ve svůj prospěch na 20:19. Vedení si však hostující hráčky vzaly zpět pět minut před koncem. Ve finiši se snažily svěřenkyně trenéra Sabadky o nemožné a málem se jim to podařilo, nebýt skvělé brankářky Řezáčové, která chytla samostatný nájezd za stavu 23:21 a před tím její brankářská kolegyně Mancellari vykopla balon ze sedmičky, kterou zahrávala Patrnčiáková. Kynžvart ještě čeká souboj o třetí místo s horším z duelu Olomouc – Most.
27:22
(13:10)
DHK Baník Most – DHK Zora Olomouc 27:22 (13:10)
Nejvíce branek: Korešová 7/4, Smetková 7/1, Kroftová 4 – Kuxová 6, Kubáčková 5/2, Fryčáková 3. Rozhodčí: Brzósková – Sovová. Sedmimetrové hody: 6/5 – 4/2. Vyloučení: 2:4.
27:27
(15:14)
Handball PSG Zlín – Sokol Písek 27:27 (15:14)
Nejvíce branek: Ševčíková 7, Kříčková 5, Daňková 4 – Kubišová 10/2, Stellnerová 5, E. Svobodová 4. Rozhodčí: Kichner Petr, Vacula Michal. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/2. Vyloučení: 3:3.