26:32
(12:20)
Skončil sa nám zápas 3.kola Pohára víťazov pohárov, v ktorom domáce Bánovce nad Bebravou prehrali s celkom FTC Budapešť o 6 gólov 26:32. Aj napriek nepriaznivému konečnému stavu vyprevádzajú diváci domáce hádzanárky potleskom. Ďakujeme Vám za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (26:32)
44:26
(22:12)
Máme za sebou zápas 11. kola extraligy mužů, ve kterém domácí potvrdili roli favorita a vyhráli velkým rozdílem 44:26. (44:26)
25:24
(10:10)
Karviná: Drápal, Lefan - Hanisch, Vančo 4, Farář, Chudoba 3, Faith 1, Hanták 2, Kružík, Petrovský 9/4, Požárek 4, Kalous, Monczka 1, Lyžwa 1.
Plzeň: Bavlnka, Motlík - Král, Holík, Šetlík 1, Bečvář 5, Šik 6, Škvařil 3, Brykner, Tonar 2, Soukup 2, Vinkelhöfer 1, Šindelář, Linhart 4.
40:24
(21:8)
Děkuji vám za pozornost. (40:24)
38:28
(22:18)
Domácí celek držel v průběhu utkání nad svým soupeřem z brna převahu a proto zaslouženě vyhrál , v prvním poločase se hosté pokusili zdramatizovat utkání kdy srovnali stav , ale Zuberský celek postupným vývojem utkání zvyšoval svůj náskok který byl v závěru prvního poločasu o 4 branky, a na konci druhého poločasu se tento rozdíl navýšil až na deseti brankový rozdíl.Hvězdou dnešního utkání byl Tomáš Číp , dnešní utkání na Zuberské palubovce patří jemu.Z haly házené v Zubří se s vámi loučí Martin Petřek, který vám přeje příjemný zbytek dnešního večera, a těší se na vás udalšího online přenosu. (38:28)
28:27
(12:11)
 Konec zápasu. (28:27)
32:19
(17:8)
Konečné hodnocení

HBC Ronal Jičín: Podzimek, Barák, Veverka - Rychna 5(3), Král 2, Bareš 2, Masák 1, Babák, Josef, Kvasnička4, Vocásek 7, Zeman 1, Šebek 1, Groh 2, Kraus 7

SKP Frýdek-Místek: Šoltés, Pyško - Petrovský L. 1, Meca O. 2, Meca R., Horut, Pernický, Drozd, Unger 3, Dyba 6(2), Vacula 3, Hes 2, Holbein 2, Hojník (32:19)
24:23
(10:11)
Vyjmenujte mi nejlepší světové dramatiky, já je se svými online přenosy strčím do kapsy! Písecké hráčky ve druhé půli prohrávaly až o čtyři branky, ale trpělivým výkonem toto manko stáhnuly a nakonec v totálně infarktovém závěru vítězí o jeden gól! To je pro tuto chvíli vše. Z písecké obloukové haly se s vámi loučí Tomáš Němec. U dalšího online přenosu nashledanou. (24:23)