(11:13)
Nashledanou u příští online reportáže. (27:26)
24:29
(11:19)
Přerov tedy prohrál, ale až takové fiasko to nebylo. Příští zápas doma hrají za týden, 13. května od 10:30, takže se těším u dalšího onlineu nashledanou. (24:29)
33:30
(19:12)
Těším se u příští reportáže přeji hezký zbytek dne. (33:30)
(15:11)
Tak to co předvedly hráčky Poruby ve druhém poločase, na to asi jen tak nezapomenu... Po první půli, kdy Ostravanky zaznamenaly jen jedenáct branek ve druhém poločase předvedly bezchybný, kolektivní výkon a musím řící, že vyhrály zaslouženě. Písečanky hrály rovněž skvělou házenou, ale nervozita a smůla byla příčinou, že se Jihočešky prosadily pouze osmkrát. To je pro tuto chvíli vše, gratulace k postupu do Ostravy. U dalšího online přenosu se bude těšit Tomáš Němec, přeji hezkou neděli. (23:32)
13:20
(7:10)
V dnešnom zápase dominovali hráčky hostí. Napriek tomu, že domáca brankárka Školková predviedla zopár bravúrnych zákrokov, domáce hráčky nedokázali premeniť svoje šance. Šaľa zaslúženým výkonom vyhrala tretí zápas v play - off. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný deň. (13:20)