31:26
(14:13)
Je dobojované!
V druhom polčase nám svoje hádzanárske kvality ukázal chorvátsky tím, ktorý v tomto polčase nastrieľal o štyri góly viac ako Slovinsko. Slovinci sa síce snažili s týmto zápasom niečo urobiť, no nedarilo sa im a Chorváti využili takmer každú chybu v slovinských defenzívnych radoch. Treba však pochváliť gólmanov Aliloviča a Prošta, ktorí nám predviedli niekoľko dobrých zákrokov.
Nasleduje odovzdávanie bronzových medailí, ktoré získavajú Chorváti.

Najlepšími gólovými strelcami zápasu sú s ôsmimi gólmi hráči Ivan Čupič a Domagoj Duvnjak.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch na webe Onlajny.eu.
Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (31:26)
38:27
(18:14)
Domácí hráčky ve druhém poločase dominovali a 2 body tak již zcela tradičně zůstávají na severu Čech. (38:27)
(14:8)
Trápenie Partizánskeho je na konci, vyhráva toto stretnutie len tak-tak. Zlín poráža 25:23. (25:23)
33:29
(20:17)
Domácí házenkářky prakticky celý zápas vedly a tento náskok si udržely až do samotného závěru. Bohužel v zápase se zranily domácí Pavla Poznarová (vykloubené rameno) a hostující Alena Stellnerová (zřejmě zlomený kotník), což bude pro oba týmy nepříjemné. Příjemný podvečer vám z Ostravy přeje Tomáš Martínek.
27:26
(15:13)
Hosťujúce hráčky si zaslúžia za veľkú bojovnosť pochvalu, aj keď napokon odchádzajú z Pezinka bez bodu. (27:26)