25:20
(12:9)
Videli jsme velmi bojovne utkani,ve kterem se zrodilo velke prekvapeni,kdy domaci tym celkem s prehledem zvitezil nad favoritem ze zlina.v domacim tymu nejvice zazarila brankarka raskova,naopak ve zlinskem tymu se ukazala s 11 brankami tothova.pristi tyden nastoupi domaci tym proti celku z pisku. (25:20)
44:23
(25:8)
Jednoznačně vyhrála Poruba, která byla po celý průběh utkání lepší a po zásluze vyhrála o jedenadvacet branek. Hezký večer z Ostravy vám přeje Tomáš Martínek.
18:39
(10:17)
Zápas dopadl podle očekávání a favorizované Slovenky si odváží zasloužené dva body. Loučíme se s Vámi od Vajgaru a přejeme hezký zbytek víkendu.
26:21
(15:13)
Končí nám napínavý zápas, ve kterém se rozhodlo o vítězství prakticky až v závěrečných minutách. Jihočešky nedokázaly navázat na herně vyzrálý výkon z prvních třiceti minut a nakonec o pět branek prohrály. To je ode mě vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek sobotního večera.