32:34
(20:13)
TJ Cement Hranice – Lovci Lovosice 32:34 (20:13)
Nejvíce branek: Magrla 8/5, Polášek 7, Dolák 4 – Trkovský 10/2, Bogdanić 7/2, Hniďák 6. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/6 – 4/4. Vyloučení: 3:5.
26:26
(14:13)
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
26:27
(15:15)
Tatran Prešov – Pepino SKP Frýdek-Místek 26:27 (15:15)
Nejvíce branek: Michalka 5, Antl 3/1, Golubović 3 – Choleva 7/3, Mucha 6, Zbránek 3. Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 1:1. ČK: Kasatkin (PRS).
39:25
(20:12)
HC ROBE Zubří – KH ISMM Kopřivnice 39:25 (20:12)
Nejvíce branek: Hybner 7, Palát 7, Mořkovský 6/2 – Gřes 5, Brito Benítez 5, Lefan 4. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/1. Vyloučení: 6:2. ČK: Mazurek – Bukovský.
21:31
(10:14)
SHC Maloměřice – Brno – HCB Karviná 21:31 (10:14)
Nejvíce branek: Koubek 4, Tejzr 4, Ipser 3 – Patzel 7, Užek 6, Fulnek 4. Rozhodčí: P. Kichner, M. Vacula. Sedmimetrové hody: 0 – 3/2. Vyloučení: 1:1.
33:25
(15:14)
Talent tým Plzeňského kraje – TJ Sokol Nové Veselí 33:25 (15:14)
Nejvíce branek: Douda 7/3, Režnický 5, Kosteski 4, Škvařil 4 – Tomášek 5, Flajsar 4, Štěpán 4, Bendicsek 4. Rozhodčí: Pražák, Šulc. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/0. Vyloučení: 0:3.
0:0
(-:-)
odloženo
Zápas se odkládá na neurčito kvůli nemoci u hostujícího týmu.
30:21
(17:13)
Začátek druhého poločasu se vydařil lépe slávistkám, které dokázaly dvakrát stáhnout na rozdíl dvou branek, ale potom už začali dominovat černí andělé. Ti v průběhu necelých deseti minut dokázali odskočit až na rozdíl devíti branek ve skóre. Trenér Struzik poté pustil do hry i další hráčky z lavičky, které už neměly žádný problém získaný náskok udržovat. Most si tak po dobrém výkonu připsal v MOL lize čtvrtou výhru. V sobotu ho čeká v Chomutově v rámci Champions league slovinská Lublaň.