18:34
(8:16)
SHC Maloměřice Brno – HC Dukla Praha 18:34 (8:16)
Nejvíce branek: Škalda 6, Drásal 2, Ipser 2 – Březina 5, Dokoupil 5/3, Hlinka 5. Rozhodčí: Beneš, Kubis. Sedmimetrové hody: 0 – 6/5. Vyloučení: 4:1. Diváci: 182.
31:27
(14:11)
KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Nové Veselí 31:27 (14:11)
Nejvíce branek: Polcar 8, Střelec 5, P. Musálek 4/2 – J. Flajsar 8, Šůstek 6/1, Gregorovič 4. Rozhodčí: Pavel Blanár – Mojmír Valášek. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 5:3.
34:26
(15:16)
Zatímco první poločas přinesl velmi tvrdý a vyrovnaný souboj, v němž se skóre neustále přelévalo, po přestávce se ve stejném duchu pokračovalo jen do 45. minuty, kdy naposledy platil nerozhodný stav. Poslední čtvrthodina patřila jasně Jičínu, který dnešního soupeře poráží na své palubovce pojedenácté v řadě především díky parádnímu střeleckému představení Jiřího Dolejšího, jemuž v závěru zdatně sekundoval Daniel Doškář.
30:35
(16:19)
HC ROBE Zubří – Talent tým Plzeňského kraje 30:35 (16:19)
Nejvíce branek: Cibulec 6, Bajer 6, Kamiński 5 – Kosteski 7, Bláha 6, Šindelář 6. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 5:6.