WTA Dubaj (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:2
Markéta Vondroušová postupuje na tisícovce v Dubaji do čtvrtfinále. Ljudmilu Samsonovovou deklasovala dvakrát 6:2. Loňská wimbledonská vítězka nezačala zápas ideálně a prohrávala 0:2, od té doby ale prohrála ze čtrnácti gamů jen dva. Hned dvakrát udělala Ruska dvojchybu na brejkbol. Vondroušová potřebovala k výhře jen tři vítězné míče, což se často nevidí. Světová patnáctka Samsonovová totiž nasekala čtyřicet nevynucených chyb oproti pouhým sedmi z rakety Vondroušové.

Ve čtvrtfinále si to česká tenistka rozdá s Rumunkou Cirsteaovou, nebo Chorvatkou Vekičovou. Ta v Dubaji porazila Bělorusku Sabalenkovou.
2:1
2:6
6:4
6:3
Vítězná série Karolíny Plíškové (36.) se zastavila na čísle 11. V osmifinále prestižního podniku WTA 1000 v Dubaji zatápěla turnajová finalistka z roku 2015 nasazené trojce Coco Gauffové (3.), kterou dostala do tří setů. Koncovka nicméně vyšla lépe favorizované Američance, která zvítězila po téměř dvou hodinách poměrem 2:6, 6:4 a 6:3. Gauffová předvedla hodně špatný vstup do zápasu, když v prvních třech gemech na podání vyrobila hned osm dvojchyb (přičemž ve zbylém průběhu klání přidala už jen jednu jedinou). Ve druhém dějství vedla už 5:2. Plíšková postupně odvrátila čtyři setboly, smazala manko brejku a dotáhla se na rozdíl gemu, v desáté hře ale znovu selhala při vlastním podání. V rozhodující sadě se zrodil už jen jediný brejk. Gauffová ho získala na příjmu za stavu 4:3. Plíšková měla následně dvě možnosti na rebrejk, leč nevyužila je.
bahis siteleri