Challenger Tulln (Antuka)
2:0
6:1
6:0
Kamil Majchrzak udělal s Jiřím Lehečkou krátký proces. Pětadvacetiletý polský tenista rozdrtil českého mladíka 6:1 a 6:0, na kurtu tenisté nestrávili ani hodinu.

Pětadvacetiletý rodák z Piotrkówa dominoval od prvních výměn. Brejk získal hned při nejbližší příležitosti a ve výborném výkonu pokračoval i nadále. Alespoň jeden úspěch zaznamenal Lehečka ve čtvrtém gemu prvního setu, o další ale usiloval marně. Kamil Majchrzak prakticky nechyboval, zatímco ze strany konkurenta přicházela jedna nevynucená chyba za druhou, čemuž ostatně výsledek střetnutí napovídá.

Ve čtvrtfinále se Kamil Majchrzak utká s vítězem zápasu Filip Horanský – Marc-Andrea Huesler.
1:2
6:2
1:6
4:6
Marc-Andrea Huesler zvíťazil v zápase druhého kola tenisového turnaja v Tullne, keď porazil Filipa Horanského v troch setoch 2:6,6:1 a 6:4.
Horanský vstúpil do zápasu ideálne, keď na začiatku prelomil servis súpera a napokon aj získal prvý set.
Od druhého setu sa ale na strane slovenského tenistu začali kopiť chyby a Huesler naopak svoju hru spresnil.
Švajčiar podobný výkon ako v druhom sete predvádzal aj v treťom dejstve, keď viedol už 5:1. Horanský sa ale nevzdal a znížil na 5:4, no na otočku to už nestačilo.
Huesler sa v ďalšom kole stretne s Poliakom Majchrzakom.
0:2
1:6
1:6
Jiří Veselý potvrdil roli velkého favorita, v osmifinále challengeru v rakouském Tullnu povolil Francouzi Geoffreymu Blancaneauxovi pouhé dva gemy.

Osmadvacetiletý rodák z Příbrami vstoupil do utkání bleskovým brejkem, který ovšem nedokázal potvrdit. Touto skutečností se ale nenechal rozhodit a zbylých pět her v prvním setu urval pro sebe. Ani ve druhém dějství Jiří Veselý nepřipustil žádné drama. Dokonce útočil na kanára, ale za stavu 0:5 Francouz udržel podání, následně však neuspěl na returnu a turnaj pro něj skončil.

Ve čtvrtfinále se Jiří Veselý utká s vítězem zápasu Dennis Novak – Felipe Meligeni Rodrigues Alves.
2:1
6:72
6:3
6:2
Po Jiřím Lehečkovi se s challengerem v rakouském Tullnu loučí také Jonáš Forejtek. Plzeňský rodák přitom začal lépe, když dlouho nerozhodnou první sadu pro sebe uzmul v tie-brejku. Pak ale začal Misolice stále častěji pouštět k brejkbolům. První ztracený servis si dvacetiletý Čech ještě vzal zpátky, ale pak už to sním šlo strmě z kopce. Domácí hráč mnohem méně chyboval, více si věřil a bez nějakého dramatu vyhrál druhý a třetí set v poměru 6:3 a 6:2. Při své premiéře na challengeru se tak Filip Misolic podívá do čtvrtfinále.
0:2
6:76
1:6
Lukáš Rosol (236.) prohrál v osmifinále antukového challengeru v rakouském Tullnu 6:7(6) a 1:6 s Thiagem Monteirem (93.) z Brazílie. V úvodní sadě Čech dvakrát smazal manko brejku a nakonec si vynutil zkrácenou hru. V té za stavu 4:6 odvrátil dva setboly, po druhé změně stran ale prohrál obě výměny a tím i celé vyrovnané dějství. Druhý set už byl jasnou záležitostí v podání sedmadvacetileté nasazené trojky. Jihoameričan se postupně dostal až do vedení 5:0. Rosol poté odvrátil alespoň hrozbu potupného kanára, na víc než jeden gem to ale ve větrném počasí nestačilo.