WTA Madrid (Antuka)
0:2
5:7
3:6
Brenda Fruhvirtová (106.) nedotáhla skvěle rozehraný zápas a na turnaji v Madridu se loučí hned v prvním kole. Nad Arantxou Rusovou (47.) přitom po nebojácném začátku vedla 4:0, pak ještě 5:2 s dvěma brejky v zádech. Jenže o 16 let starší soupeřka postupně našla odpověď na její tvrdou hru od základní čáry a rozjela šňůru šesti vítězných gemů.
Ve druhé sadě se obě hráčky dostávaly úspěšně z brejkbolů až do stavu 4:3, kdy přišla série nevynucených chyb české tenistky a rozhodující ztráta podání.
Fruhvirtová se ve druhém setu dopustila 24 nevynucených chyb, zatímco Rusová pouze devíti.
2:0
6:2
7:62
Druhá sada už byla o poznání vyrovnanější, Kateřina Siniaková v ní dokázala dotáhnout manko, dostala se do vedení 6:5, nakonec byla k vidění zkrácená hra, která však pro českou tenistku nedopadla dobře, získala v ní pouhé dva body. Její cest v Madridu tak končí hned v prvním kole. Naopak Nadia Podoroská v tom druhém narazí na Američankou Navarrovou, jež měla na úvod volný los.
2:0
6:4
7:60
Antuková tisícovka ve španělském Madridu skončila pro Lindu Fruhvirtovou (146.) v úvodním kole. Na divokou kartu startující Češka podlehla za dvě hodiny 4:6 a 6:7(0) Irině Beguové (128.) z Rumunska. V prvním setu se dostala osmnáctiletá Fruhvirtová do vedení 3:1, druhá polovina dějství ale patřila o patnáct let starší protivnici. Ve druhé sadě pak vyrovnala Fruhvirtová z 0:4 na 4:4. Následně znovu ztratila servis, přesto si rebrejkem vynutila pokračování zápasu. Ten vygradoval ve zkrácené hře. Fruhvirtová v ní bohužel s trojnásobnou turnajovou čtvrtfinalistkou neuhrála ani jeden bod.
bahis siteleri