Challenger Ortisei (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:62
7:63
Sledovali jsme hodně zajímavé utkání. První set byl velmi vyrovnaný. Oba tenisté si drželi podání a první sada tedy došla až do tie-breaku. V něm dominoval slovenský hráč, který vyhrál zkrácenou hru jednoznačně 7:2. Ve druhém setu dominoval Karol Beck, který se dostal do vedení 5:2. Podával na vítězství v utkání, měl dokonce dva mečboly, ale ani to mu nestačilo a český tenista dokázal zápas ještě zdramatizovat, protože otočil stav druhého setu na 6:5! Poté si Karol Beck své podání už udržel a také o vítězi druhé sady rozhodla zkrácená hra. V té se opět víc dařilo tenistovi ze sousedního Slovenska, který přehrál Mináře 7:3 a postoupil do druhého kola. Český hráč dnes bojoval, ale bohužel ani to nestačilo a s turnajem se loučí.
To je z mé strany z tohoto utkání vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Třeba už za chvíli při úvodním utkání prestižního Turnaje mistrů, ve kterém se představí Tomáš Berdych. Hezký den.