28:32
(14:19)
Druhý poločas je za námi. Nesl se ve stejném duchu, jako konce toho prvního. Písek dlouhou navyšoval, Hodonín dotahoval a většinu času mezi týmy byl stejný, nebo skoro stejný brankový rozdíl, čítající pět nebo šest branek. Utkání bylo rozhodnuto už pár minut před koncem.

Písek zaznamenal další dva body a stává se jasným vítězem skupiny o udržení. Zapsal zde 24 bodů. Druhé místo má už jisté Zlín, který má nyní 21 bodů, ale ještě bude hrát zápas proti třetí Plzni. Ta má jisté třetí místo s třinácti body. Poslední je již několik kol definitivně právě Hodonín, který má na kontě pouhé čtyři body.
24:27
(9:14)
Handball PSG Zlín – DHC Plzeň 24:27 (9:14)
Nejvíce branek: Daňková 5/1, Zemanovičová 4, Štipčáková 3 – Galušková 9, Vlachová 6/3, Kantnerová 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/3. Vyloučení: 3:2.