2:0
21:14
21:17
Jan Dumek s Václavem Berčíkem prohrávají první zápas na čtyřhvězdičkovém turnaji v Ostravě na vysoce favorizovanou katarskou dvojicí Tidžan, Janus ve dvou setech.

O postup do play off bude česká dvojice bojovat zítra v dopoledních hodinách.
2:0
21:16
21:16
Anders Mol a Christian Sorum potvrdili orli obrovských favoritů, mladá český pár Patrik Maňas, Jiří Sedlák porazili ve dvou setech stejného výsledku 21:16.

Od prvních výměn bylo patrné, kdo bude tahat za delší konec provazu. Anders Mol a Christian Sorum pustili soupeře jen jednou do vedení, které trvalo jednu výměnu, pak si jej okamžitě vzali zpět. Každopádně Češi bojovali statečně a o žádném debaklu nemůže být řeč. V prvním setu Norové z pěti mečbolů druhý, ve druhém přetavili ze rovněž z pěti možností taktéž tu druhou.
2:0
21:13
27:25
České jedničky mají za sebou celkem dramatický zápas, ve kterém se nadřely. V obou setech jsme sledovali velice zodpovědný výkon, španělská dvojice se ani jednou nedostala do výraznějšího vedení. Nicméně ve druhém setu česká dvojice promarnila několik mečbolů a sama musela odvracet jeden setbol.