Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, hezký zbytek dne!
2:0
7:63
6:0
Čtvrtfinálové derby ovládl na Spartě Tomáš Macháč (150.). Z pozice turnajové šestky zdolal jednadvacetiletý Čech za hodinu a 20 minut 7:6(3) a 6:0 o patnáct let staršího krajana Lukáše Rosola (261.) a postoupil do svého druhého letošního semifinále. V tom může rodák z Berouna narazit na dalšího domácího protivníka v podobě obhájce trofeje Dalibora Svrčiny (246.), případně na Itala Lorenza Giustina (222.).
1:0
6:0
4:1
skreč 2
Dalibor Svrčina postupuje na dvorcích pražské Sparty do semifinále, kde se v českém derby utká s Tomášem Macháčem! V dnešním utkání podal vynikající výkon a o 11 let staršího Itala úplně převálcoval. První set získal kanárem poté, co jediné menší potíže včetně brejkbolu řešil v závěrečné hře. Na začátku druhého Giustino získal jediný gem, poté však ztratil dvakrát podání a odstoupil jen pár minut před prakticky jistou drtivou porážkou.