26:21
(15:7)
Domácí si ve druhém poločasu značně ztížili dobře rozehraný zápas a nechali Maloměřice, aby se dotáhly na kontakt. Vedení však Kénik nepustil a po výhře 26:21 bere v šalina derby dva body.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou!
29:29
(15:11)
HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 29:29 (15:11)
Nejvíce branek: Hniďák 10, Trkovský 6, Chotěborský 5/2 – Solák 10/1, Harabiš 5/2, Široký 4. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 5:2. Diváci: 529.
38:23
(19:10)
Nové Veselí od 18. minuty naprosto dominovalo. Výsledek 19:10 po prvním poločase nenechali zvrátit a i v druhém poločase uštědřili soupeři devatenáct branek, zatímco Jičín jich zvládl pouze dvanáct. V gólovém utkání, které dopadlo nakonec 38:23, se z naděje na play-off může těšit Nové Veselí. Naopak Jičín si cestu do vyřazovacích bojů značně zkomplikoval.
38:37
(21:18)
Házenkáři Plzně přestříleli v bláznivém zápase Duklu 38:37. V zápase promarnili vedení o pět branek. Ještě před minut před koncem drželi vedení o čtyři góly, ale Dukla si nakonec málem odvezla cenný bod. To ovšem nepřipustil Herajt zákrokem při posledním útoku Pražanů. Výhra proti Dukle znamená, že Plzeň má vzhledem k remíze Karviné v Lovosicích jistotu vítězství v základní části a duely na palubovce Králova Pole a Hranic už pro ni budou přípravou na play-off.