Sokolov – Třinec 2:2 (kon.) | Sparta B – Jihlava 2:0 (kon.) | Táborsko – Žižkov 2:0 (kon.)
Znojmo – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Zlín – Karviná 4:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:2 (1:2)
FK Třinec
Sobota 18.09.2010, 10:15 • Fotbalový stadion Baníku Sokolov, Slovenská ulice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zápas končí nerozhodně 2:2, ačkoliv více ze hry měli domácí, kteří si vytvořili i více šancí. Ve druhém poločase se hosté vůbec neprosadili, ale přesto si odváží alespoň bod.

90+3
    Ještě uvidíme rohový kop Baníku.

90+2
    Hosté zahrávali standardku, ale míč končí v náruči Zachardy.

90+1
    A následně vidí za zdržování žlutou kartu Lipčák.

90
    Utkání bude nastaveno o tři minuty.

89
    To snad ne! Baníkovci vybojovali míč, Vaněček našel ve vápně Mliku, ale ten osamocený před prázdnou brankou neskutečně přestřelil, to jsou věci.

88
    Vaněček prošel středem, přihrál do úniku Duchničovi, jenže ten stál v ofsajdu.

87
    Za řeči dostává žlutou Doležal.

87
    Kura ustrážil Doležala, ale Třinec bude alespoň kopat roh.

85
    Sokolov právě vstřelil branku!
    MIROSLAV PODRAZKÝ se opět nemýlí a dává zápasu nerozhodné skóre 2:2!

84
    Penalta! Stejně jako proti Žižkovu i tentokrát obránci nestačili na Dittricha a museli jej poslat k zemi.

84
    Mlika se probíjel k míči, ale dva obránci jej ustrážili.

81
    Malírova sražená střela z dálky málem zapadla za Zachardu. Ten míč musel vyrazit nad!

80
    Studík odkopává na roh.

80
    Dnešní utkání sleduje velmi slabá návštěva 1048 diváků.

79
    Poslední třinecká výměna hráčů. Joukla střídá Onuchukwu.

76
    Nakonec se podařilo Baníku zakončit, ale slabá hlavička Podrazkého šanci na úspěch neměla.

73
    V posledních minutách je k vidění spíše boj uprostřed hřiště než fotbalová krása.