Zlín – Jindř. Hradec 39:23 (kon.) | Partizánske – Olomouc 29:32 (kon.)

Střelkyně:

HK Slavia Partizánske: Z. Rychtárechová, Medveďová - Ščasná 1, Košíková 6, Blažeková 6 (1), Demajová 1, M. Rychtárechová, Zajačková 2, Hýllová 1, Lenčešová 2 (2), Michnová 10 (6), Sláviková, Duchovičová, Sýkorová, tréner Varga.

DHK Olomouc: Raníková, Rašková - Hejtmánková 7 (2), Ružičková, Vocilková, Samcová, Pašková 4, Severová, Kubáčková 1, Spíchalová 2, Huráňová 12 (4), Ždanská 4, Gebre Selassie 2, tréner Malínek.

Rozhodčí: Černý - Vydra. (29:32)

Viděli jsme pěkný bojovný zápas. Domácím se nedařily přihrávky tak dobře jako hosté. Partizánske udělalo více technických chyb, rozhodly též neproměněné sedmičky. Hosté daly všechny své sedmimetrové hody, domácí několikrát neuspěly. Děkujeme vám za pozornost a z Partizánskeho vám přejeme pěkné odpoledne. (29:32)

60
    Konec zápasu. (29:32) (0:0)

60
    Střela Košíkové mimo branku. (29:32) (0:0)

60
    Hejtmánková byla úspěšná a hosté zase vedou o tři góly. (29:32) (0:0)

59
    Sedmička pro Olomouc. (29:31) (0:0)

59
    Michnová šla do trháku a pokusila se přehodit Raníkovou a neuspěla! To byla obrovská šance pro domácí. (29:31) (0:0)

59
    Olomouc vyhrává o dva góly a je v útoku. (29:31) (0:0)

59
    V čase 58:38 si Olomouc bere oddechový čas. (29:31) (0:0)

59
    Olomouc přišla o míč a z protiútoku se prosazuje Košíková. Rozdíl je opět pouze dvě branky. (29:31) (0:0)

59
    Na začátku 59. minuty se ze sedmičky prosazuje Blažeková a snižuje na tři branky. (28:31) (0:0)

58
    Další sedmička pro domácí, za nedovolené bránění. (27:31) (0:0)

58
    Gebre Selassie se prosazuje a získává pro hosty čtyřbrankový náskok. (27:31) (0:0)

57
    Domácí budou střílet sedmičku. K míči se postavila Lenčešová, ale napálila míč jen do břevna. (27:30) (0:0)

57
    Pašková střílí třicátý gól hostí. (27:30) (0:0)

56
    Martina Košíková dotáhla domácí na dvoubrankový rozdíl. (27:29) (0:0)

56
    Sudí vzápětí berou míč i Olomouckým, útočný faul. Míč mají domácí. (26:29) (0:0)

55
    Sudí odpískaly domácím útočný faul. (26:29) (0:0)

55
    Devítimetrový hod pro domácí. (26:29) (0:0)

54
    Huráňová ovšem vzápětí opět odpovídá. Rozdíl je tři branky pro hosty. (26:29) (0:0)

53
    Michnová vypíchla přihrávku na Hejtmánkovou a ze samostatného úniku snižuje na rozdíl dvou branek. (26:28) (0:0)

53
    Selma Blažeková nakonec přece jen skóruje. (25:28) (0:0)

52
    Domácí hráčky nevystřelily, devítimetrový hod. (24:28) (0:0)

52
    Domácí hráčky se ubránily a půjdou do postupného útoku. (24:28) (0:0)

51
    Domácí družstvo v plném počtu. Raníková vyčarovala parádní zákrok, kterým kryla střelu Košíkové. (24:28) (0:0)

51
    Sedmičku Hejtmánková proměnila. Je to opět o čtyři branky. Do konce zbývá 9 minut. (24:28) (0:0)

51
    Za bránění v brankovišti nařízený sedmimetrový hod. Hejtmánková bude střílet, proti ní stojí Rychtárechová. (24:27) (0:0)

50
    Raníková Michnovou vychytala při sedmimetrovém hodu! (24:27) (0:0)

50
    Za faul v brankovišti nařízený sedmimetrový hod. Michnová proti Raníkové. (24:27) (0:0)

49
    Brankárka Rychtárechová inkasovala opět ránu do tváře od domácí hráčky. (24:27) (0:0)

49
    Po střele Demajové úspěšná Raníková. Pak na dvě minuty odchází za faul Lenčešová. Do útoku jde Olomouc. (24:27) (0:0)

49
    Hejtmánková překonává Medveďovou a do branky se vrací Zuzana Rychtárechová. (24:27) (0:0)

48
    Selma Blažeková vypíchla míč Olomouckým a z rychlého protiútoku snižuje. (24:26) (0:0)

48
    Exkluzivní zákrok Raníkové proti pěkné střele Michnové. To byl zatím zákrok večera! (23:26) (0:0)

48
    Huráňová opět úspěšná a drží hosty ve vedení. (23:26) (0:0)

47
    Olomouc hraje v plném počtu, ale v závěru přesilovky ještě skórovala Zajačková a snižuje na dvoubrankovou ztrátu. (23:25) (0:0)

47
    Domácí hráčky ubránily Olomoucké. (22:25) (0:0)

46
    Lenčešová ze sedmičky úspěšná. (22:25) (0:0)

46
    Za nedovolené bránění v brankovišti nařízen sedmimetrový hod ve prospěch domácích. (21:25) (0:0)

46
    Domácí neubránily Paškovou a ta střílí 25. gól. (21:25) (0:0)

45
    Krásná technická střela Michnové znamená jednadvacátý gól domácích. (21:24) (0:0)

45
    Partizánske bude hrát přesilovou hru. (20:24) (0:0)

45
    Je zastavený čas. (20:24) (0:0)

45
    Za faul zezadu vidí hráčka Olomouce Kubáčková červenou kartu. Domácí Blažeková je ošetřovaná. (20:24) (0:0)

45
    Domácí hráčky netrefily branku. (20:24) (0:0)

44
    Domácí hráčky nedaly a olomoucká Spíchalová na druhé straně ano. (20:24) (0:0)

43
    Domácí hráčky se snažily ubránit, ale Huráňová domácím šanci nedává. Je to znovu o tři góly. (20:23) (0:0)

43
    Lenčešová ze sedmičky dostává Partizánske na dvoubrankový rozdíl. (20:22) (0:0)

42
    Za nedovolené bránění budou střílet domácí sedmičku. Čas je zastavený. Do branky přichází Rašková. Střílet bude Lenčešová. (19:22) (0:0)

42
    Domácí hráčky získaly míč. (19:22) (0:0)

42
    Krásný gól Blažekové, která 18. gólem vrací domácí do zápasu. (19:22) (0:0)

41
    Pěkná akce domácích, zakončila ji gólem Košíková. (18:22) (0:0)

40
    Hejtmánková přidává další gól. (17:22) (0:0)

40
    Košíková okamžitě snižuje. (17:21) (0:0)

39
    Pašková posílá Olomouc poprvé do pětibrankového trháku. (16:21) (0:0)

38
    To byl velmi důležitý moment. Pokud teď Olomouc skóruje, uteče už na rozdíl pěti branek. (16:20) (0:0)

37
    Michnová napálila sedmičku do břevna! Poprvé je tak neúspěšná. (16:20) (0:0)

37
    Další sedmička pro domácí za bránění v brankovišti. Michnová proti Raškové, která vystřídala v brance Raníkovou. (16:20) (0:0)

37
    Kubáčková ovšem vzápětí kontruje dalším gólem. (16:20) (0:0)

37
    Klaudia Michnová úspěšná podstřelem a dává gól. (16:19) (0:0)

36
    Huráňová opět úspěšná a dává gól. (15:19) (0:0)

36
    Po střele Blažekové předvedla úspěšný zákrok Raníková. (15:18) (0:0)

35
    Vynikající Rychtáreková v brance, předvedla dva úspěšné zásahy. Olomouc byla už dlouho v útoku a nakonec přišla o míč po prorážení. (15:18) (0:0)

35
    Michnová znovu úspěšná a snižuje na tříbrankový rozdíl. (15:18) (0:0)

34
    Za bránění v brankovišti nařízený sedmimetrový hod. Michnová proti Raníkové. (14:18) (0:0)

34
    Hejtmánková přidává osmnáctý gól hostí. (14:18) (0:0)

33
    Michnová ze sedmičky úspěšná a snižuje na tříbrankový rozdíl. (14:17) (0:0)

32
    Sedmička pro hosty. V bráně Raníková, realizátorkou je Michnová. (13:17) (0:0)

32
    Dvě neúspěšné střely Partizánskeho skončily vždycky rohem, když oba pokusy byly sraženy obránkyněmi. (13:17) (0:0)

32
    Devítimetrový hod pro domácí. (13:17) (0:0)

32
    Z rychlého protiútoku zvyšuje na čtyřbrankový rozdíl hostující Ždanská. (13:17) (0:0)

31
    Šestnáctý gól Olomouce přidává hned na začátku druhého poločasu Pašková. (13:16) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (13:15) (0:0)

Sledujeme vyrovnaný zápas, hostující Olomouc po většinu prvního poločasu vedla, ale domácí Partizánske se několikrát vrátilo do utkání a v jednu chvíli vedlo i o dvě branky. Na začátku druhé půle se vám opět přihlásíme. (13:15)

Domácí hráčky ještě měly míč v závěu poločasu ve svých rukou, ale už se do šance nedostaly. (13:15)

(13:15)

30
    První poločas skončil. (13:15) (0:0)

30
    Půl minuty do konce poločasu, domácí dělají útočný faul. (13:15) (0:0)

30
    Huráňová je v sedmičkách neomylná a hosté opět vedou o dvě branky. (13:15) (0:0)

29
    Úspěšný zákrok Rychtárechové, ale sudí pískají bránění v brankovišti a je tu sedmička pro Olomouc. (13:14) (0:0)

29
    Odechový čas je u konce Útočí Olomouc, poslední 1:30 prvního poločasu. (13:14) (0:0)

29
    Raníková vychytala Michnovou a hosté si v čase 28:31 berou oddechový čas. (13:14) (0:0)

29
    Útočný faul, do útoku půjdou domácí hráčky. (13:14) (0:0)

28
    Raníková kryla parádně střelu Ščasné z pozice pivota. (13:14) (0:0)

28
    Huráňová sedmičku proměňuje a posílá hosty opět do vedení. (13:14) (0:0)

28
    Sedmimetrový hod pro hosty. Huráňová proti Mědveďové. (13:13) (0:0)

27
    Další rychlý protiútok domácích a Michnová vyrovnává! (13:13) (0:0)

27
    Zajačková šla sama na branku hostí a uspěla. (12:13) (0:0)

27
    Košíková neproměnila náskok do brankovišti, skvělý zákrok Raníkové. Na druhé straně perfektní zákrok Rychtárechové. (11:13) (0:0)

26
    Následuje však útočný faul domácího družstva. (11:13) (0:0)

26
    Hosté dobře brání, devítimetrový hod pro domácí. Poté hra nohou jedné z hráčky Olomouce. (11:13) (0:0)

25
    Oddechový čas končí. Partizanske bude pokračovat v útoku. (11:13) (0:0)

25
    V čase 24:35 si domácí berou oddechový čas. Sledujeme dynamickou házenou, při které se diváci rozhodně nenudí. Zápas se hraje na vysoké úrovni a je mimořádně vyrovnaný. (11:13) (0:0)

25
    Hosté rychlý protiútok využívají a Ždanská dává na dvoubrankový rozdíl. (11:13) (0:0)

25
    Huráňová dává. Nepřesná přihrávka Košíkové... (11:12) (0:0)

24
    Vynikající zákrok gólmanky Rychtárechové, ale za bránění v brankovišti nařízen sedmimetrový hod. Poprvé jde do branky domácích Aďa Medveďová. Střílet bude Huráňová. (11:11) (0:0)

23
    Družstvo hostí hraje v plném počtu hráček. (11:11) (0:0)

22
    Devítimetrový hod pro Olomouc. (11:11) (0:0)

21
    Rychtárechová předvedla skvělý zákrok a z rychlého protiútoku vyrovnává Silvia Ščasná. (11:11) (0:0)

20
    Do útoku jde Olomouc. (10:11) (0:0)

20
    Raníková uspěla proti střele Zajačkové, ale hostující Vocilková půjde pykat na dvě minuty. Domácí mají přesilovku. (10:11) (0:0)

20
    Domácí se neprosadily a na druhé straně Hejtmánková posílá Olomouc do vedení. (10:11) (0:0)

20
    Huráňová okamžitě vyrovnává a jedna vyloučená domácí hráčka se vrací na hřiště. (10:10) (0:0)

20
    Ve dvojnásobném oslabení se prosadila domácí Demajová a posílá Partizánske do vedení. (10:9) (0:0)

19
    Útočný faul družstva hostí, míč mají domácí hráčky. (9:9) (0:0)

18
    Huráňová se prosazuje, je vyrovnáno a hosté budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru. (9:9) (0:0)

18
    Vzápětí Michnová technickou střelou nepřekonala brankářku Olomouce. (9:8) (0:0)

18
    Ždanská střílí po rychlém útoku hostí osmý gól Olomouce. (9:8) (0:0)

17
    Košíková po rychlém útoku skóruje. (9:7) (0:0)

17
    Michnová sedmičku proměňuje a poprvé od stavu 1:0 domácí poprvé vedou. (8:7) (0:0)

17
    Za bránění v brankovišti nařízen sedmimetrový hod. Do olomoucké branky přichází tentokrát Rašková. Postaví se opět proti Michnové. (7:7) (0:0)

16
    Protože se jednalo už o čtvrtou žlutou kartu Olomouce, je podle nového pravidla Hejtmánková vyloučena na dvě minuty. (7:7) (0:0)

16
    Žlutou kartou dostává hostující Hejtmánková a je nařízen devítimetrový hod pro domácí. (7:7) (0:0)

15
    Blažeková získala míč a po rychlém protiútoku vyrovnává. Vzápětí skvělý zákrok Rychtárechové. (7:7) (0:0)

14
    Šestý gól domácího mužstva střílí z náskoku z křídla Hýllová. (6:7) (0:0)

13
    Spíchalová se prosazuje a opět posílá hosty do dvoubrankového náskoku. (5:7) (0:0)

12
    Za nedovolené bránění napomínaná Hýllová žlutou kartou. (5:6) (0:0)

11
    Gebre Selassie faulovala a nařízený sedmimetrový hod. Michnová už třetí sedmičku proměnila. (5:6) (0:0)

11
    Huráňová se zmocnila míče a zvyšuje na dvoubrankový rozdíl. (4:6) (0:0)

10
    Gebre Sellasie posílá Olomouc opět po rychlé akci do vedení. (4:5) (0:0)

10
    Olomouc předvedla útočný faul a po rychlém protiútoku skórovala Košíková. (4:4) (0:0)

9
    Krásná akce domácího týmu zakončená brankou Blažekové. Opět rozdíl jediného gólu. (3:4) (0:0)

9
    Hejtmánková se prosazuje i v oslabení. (2:4) (0:0)

9
    Kubáčková faulovala a je nařízen sedmimetrový hod. Střílet půjde Michnová a proti Raníkové je úspěšná. Domácí navíc hrají přesilovou hru. (2:3) (0:0)

8
    Ščasná špatně zpracovala přihrávku, míč mají hosté. (1:3) (0:0)

8
    Aut pro Olomouc, Rychtárechová je sice otřesená, ale domácí trenér jí nechává v brance. (1:3) (0:0)

8
    Rychtárechová stále ošetřovaná, hra je přerušena. (1:3) (0:0)

8
    Už třetí skvělý zákrtok hostující Raníkové. Na druhé straně úspěšná i Zuzana Rychtárechová, která však inkasovala tvrdou ránu do tváře a je ošetřovaná. (1:3) (0:0)

7
    Ždanská využívá přesilovou hru a zvyšuje na dvoubrankový rozdíl. (1:3) (0:0)

7
    Devítimetrový hod pro hostující hráčky. (1:2) (0:0)

6
    Na dvě minuty si půjde odpočinout domácí Košíková. (1:2) (0:0)

6
    Domácí se snaží, nyní faulovaná Ščasná a devítimetrový hod pro Partizánske. (1:2) (0:0)

5
    Domácí hráčky přišly o míč, ale následující akci soupeřek se ubránily a půjdou znovu dopředu. (1:2) (0:0)

5
    Dvě žluté karty pro hosty, Raníková si v zápětí připsala úspěšný zákrok. (1:2) (0:0)

4
    Huráňová proměňuje nařízenou sedmičku a posílá Olomoucké do vedení. (1:2) (0:0)

3
    Rychlý protiútok hostí, ale skvělý zákrok Košíkové. (1:1) (0:0)

2
    V téže minutě vyrovnává Huráňová. (1:1) (0:0)

2
    Michnová bezpečně proměňuje, domácí vedou. (1:0) (0:0)

2
    Michnová bude střílet sedmičku za faul, do branky jde Raníková. (0:0) (0:0)

1
    Domácí budou zahrávat devítimetrový hod. (0:0) (0:0)

1
    První vynikající zákrok brankářky Rychtárekové. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Začínat budou hráčky hostí z Olomouce. (0:0)

Nyní hlasatel představuje hráčky obou týmů. (0:0)

Halou právě zní česká hymna. Po ní přijde hymna Slovenska. (0:0)

Zdravíme vás ze Slovenska. Dnešní on-line přenos vám budeme přinášet v českém jazyce. V hale v Partizánskem je připravený zpravodaj Ján Šurgan, na druhém konci bývalého Československa je v Plzni připravený David Schlegel, který bude slova Jána Šurgana zaznamenávat do počítače. Přenos bude probíhat přes Skype. (0:0)

HK Slavia Partizánske: Z. Rychtárechová, Medveďová - Ščasná, Košíková, Blažeková, Demajová, M. Rychtárechová, Z.,Zajačková, Hýllová, Lenčešová, Michnová, Sláviková,
    Duchovičová, Sýkorová, tréner Varga.

DHK Olomouc: Raníková, Rašková - Hejtmánková, Ružičková, Vocilková, Samcová, Pašková, Severová, Kubáčková, Kubáčková, Spíchalová, Huráňová, Ždanská, Gebre Selassie, tréner Malínek.

Rozhodčí: Černý-Vydra. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Ján Šurgan

HK Slavia Partizánske: Z. Rychtárechová, Medveďová - Ščasná, Košíková, Blažeková, Demajová, M. Rychtárechová, Zajačková, Hýllová, Lenčešová, Michnová, Sláviková,

DHK Zora Olomouc: Raníková, Rašková - Hejtmánková, Ružičková, Vocilková, Samcová, Pašková, Severová, Kubáčková, Kubáčková, Spíchalová, Huráňová, Ždanská, Gebre Selassie, tréner Malínek.

Rozhodčí: Černý - Vydra