Sparta – Chomutov 7:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Plzeň – Ústí n/L 3:1 (kon.)
K. Vary – Kladno 2:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Slavia – Litvínov 9:3 (kon.) | Znojmo – Pardubice 6:1 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (po s.n.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!

JOSEF KENTOŠ zvyšuje na 2:0. Asistence: Záhora.

40:01

Z technických důvodů budeme ze zbytku utkání přinášet pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

40:00

27:53
    Vyloučen kladenský David za hákování.

27:39
    Překvapivě z úhlu vystřeli Redlich, ale domácí gólman Habal se zaskočit nenechal.

26:27
    Kladno hraje v pěti.

25:58
    Karlovy Vary mají klasickou přesilovku 5 na 4.

25:05
    Vachovec pálil těsně vedle branky hostů.

24:27
    Kladno jde do tří. Vyloučen je David za hákování.

23:58
    Na trestnou lavici jde Gutwald (KLA) za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

23:40
    Vyloučen Tomeček (KVA) za hákování.

23:21
    Máša střílel těsně nad branku domácích.

22:20

Martin Rohan vystřelil od modré a Daniel ZÁHORA dorazil jeho pokus za záda brankáře Pucholta. Asistence : Kentoš, Rohan.

21:21
    Vyloučen kladenský Kružík za držení.

20:50
    Střelu domácího Vaňka vyrazil brankář Pucholt.

20:01

V první třetině měli převahu domácí, ale žádnou ze svých šancí nedokázali využít. Kladno se postupem času dostalo do hry, ale jestli si chce přivézt domů nějaké body, bude muset zabrat. Druhá třetina začne asi v 18:11.

20:00

Jakub Holubec

Branky a nahrávky: 23. Záhora (Kentoš, Rohan), 45. Kentoš (Záhora)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Endál) - Rohan, Šik, Tomeček, Schusser, Funk, Valeš, Konečný - Kverka, Vachovec, Koblasa, Půlpán, Hudák, Vaněk, Záhora, Daniška, Kentoš, Sýkora, Baar.
    Rytíři Kladno: Pucholt (Ilašenko) - Kužel, Kružík, David, Gutwald, Steigauf, Tomáš, Koranda, Jupa - Čurda, Strnad, Krpata, Hybner, Doskočil, Medřický, Máša, Bernat, Šrámek, Redlich, Drda, Obr.