Vítkovice – Liberec 3:2 (po s.n.) | Plzeň – Sparta 4:3 (po s.n.) | Kladno – Zlín 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (po s.n.) | Kometa Brno – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 1:3 (kon.)
po s.n.
BK Mladá Boleslav
2:3 (1:0, 0:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Úterý 21.09.2010, 17:30 • ŠKO-ENERGO aréna • Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

BK Mladá Boleslav: Valent (Schwarz) – Jindra, Žabka, Marušák, Lehikoinen, Hay, Macháček, Duben – Boháč, Divíšek, Milroy – Pabiška, Macho, Fabuš – Matějovský, Vrbata, Bahenský – Gajovský, Nouza, Handlovský

HC Oceláři Třinec: Duba (Vojtek) - Hrabal, Zíb, Seman, Krajíček, Cartelli, Lojek, Vágner, Hudec - Růžička, Květoň, Kohn - Adamský, Polanský, Peterek - Varaďa, Bonk, Polák - Mičulka, Hampl, Havel

Rozhodčí: Minář, Mikula - Barvíř, Blümel.

V Mladé Boleslavi se schyluje k souboji mezi neporaženým BK Mladá Boleslav a tříbodovým Třincem, který v minulém kole podlehl na domácím ledě mistrovským Pardubicím 1:3. Středočeši ve druhém kole porazili Kometu 5:2.

00:01

0:17
    Boháč se snažil přistrčit puk před brankoviště Divíškovi, třinečtí obránci přihrávku srazili.

1:26
    Lehikoinen zakřižoval Polanského a znemožnil mu zakončit.

2:01
    Machově střele šikovně clonil před Dubou Pabiška, hostující brankář vyráží.

2:51
    Vrbata se vyvlíkl ve středním pásmu svým strážcům a dokázal ohrozit Dubu, který zkrotil nepříjemný puk až napodruhé.

3:21
    Gajovský špatně přihrál Milroyovi v úniku 2 na 1 poté, co ve středím pásmu chyboval třinecký hráč.

4:21
    Boháč přihrával Divíškovi na modrou čáru nepřesně a k puku se dostal Třinec.

5:16
    Fabuš střílel od hrazení. Duba vyráží pokus, který mířil mimo, hřbetem lapačky.

5:48
    Vrbata byl ve velké šanci přímo na brankovišti Ocelářů, ve skórování mu zabránil připravený Duba.

6:26
    Pohotovou kombinaci Mladé Boleslavi v přečíslení zastavil ofsajd.

7:07
    Nouza jel sám na Dubu. Ač ho zezadu tísnil třinecký obránce, dokázal nakonec zakončit. Brankář Ocelářů ustál i dorážku.

7:40
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Dva boleslavští hráči byli sami před třineckou bránou, PETER FABUŠ trefil tahem prostor nad lapačkou Duby. Asistence: Esa Lehikoinen.

8:46
    Růžičkovi se podařilo tečovat puk, Valent měl ale veškerý prostor dobře pokrytý.

9:48
    Boleslavská obrana zatím funguje dobře, nyní ale zahrála jen na zakázané uvolnění.

10:33
    Pabiška svedl tuhý boj o puk u mantinelu, Třinec nakonec vyhazuje do středního pásma.

11:13
    Hrabal natáhl ke střele z poloviny hřiště, jeho prudký golfový úder mířil do ochranné sítě za Valentem.

12:15
    Boleslav se držela v útočném pásmu, Divíšek se dostal i do zakončení, ale Duba byl úspěšnější.

12:37
    Marušák byl v ideální střelecké pozici, jeho rána minul levou Dubovu tyč o malý kousek.

14:27
    Boleslav je hodně aktivní a Třinec se brání s vypětím sil.

15:11
    Střela Ocelářů znovu nedoputovala k Valentovi, boleslavští obránci ji srazili nad.

15:48
    Žabka zakončil z otočky a Duba musel přikrýt puk před dotírajícím Nouzou.

15:55
    Poprvé se vylučuje: Seman (TRI) inkasuje menší trest za hákování.

16:31
    Domácí tým v ofsajdu.

16:54
    Divíšek neudržel puk v útočné třetině a Třinečtí se osvobozují.

17:55
    Hosté hrají v plném počtu.

18:39
    Valent přikryl tygřím skokem puk. Vhazuje se.

19:05
    Třinecká akce nemá vinou ofsajdu pokračování.

19:30
    Růžička se dostal napodruhé k zakončení, Valent vyrazil kotouč ramenem.

20:00

Mladá Boleslav byla v první třetině lepším týmem a zaslouženě vede 1:0 díky brance Petera Fabuše. Druhá třetina začne přibližně v 18:20.

20:01

20:30
    Růžička se dostal do zakončení zblízka. Mířil nad rameno brankáře Valenta, který vyráží vysoko nad. Vhazuje se.

1:22
    Krajíčkova přihrávka přišla pozdě a hosté jsou v ofsajdu.

21:30
    První přesilovka pro hosty. Matějovský (MBL) vyloučen za hákování.

21:35
    Boleslav vyhazuje.

21:52
    A Žabka znovu, Macho se navíc dostal do střelecké pozice a Duba si připisuje důležitý zákrok.

22:25
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru. Kombinaci zakončil pohodlně do odkryté brány VOJTĚCH POLÁK. Asistence: Stanislav Hudec, Radek Bonk.

22:52
    Gajovský se prodral do útočného pásma, aby tam vzápětí o puk přišel.

23:57
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi, hra se stěhuje znovu před Valenta.

24:10
    Polák trefil postranní síť Valentovy klece.

24:39
    Přišel útlum Mladé Boleslavi, Oceláři mají v těchto chvílích navrch.

25:07
    Fabuš podražen. Autorem nedovoleného zákroku Zíb (TRI), který už míří na trestnou lavici.

25:25
    Hosté vyhazují.

55:48
    Žabkova střela mířila do horního rohu brány, nerozhodný stav ale platí díky Dubovi.

26:33
    Třinečtí podrazili Divíška a dvojice hlavních rozhodčích nepochopitelně neposlala hosty do tří.

27:07
    Hosté jsou v plném počtu.

27:45
    Bahenský nepříjemně střílel, Doba likviduje ránu jen vyražením puku před sebe. Boleslavský útočník se k dorážce nedostal.

28:37
    Boleslav jela 3 na 2, Nouza dokázal přihrát jen na paty svého spoluhráče a Boleslav o výhodu přišla.

29:19
    Fabuš poslal kotouč vedle Duby a u tyče tísněný Pabiška nedokázal zacílit do prázdné brány. Boleslav marně reklamuje držení.

30:26
    Vrbata se podél mantinelu prosmýkl až do zakončení. Jeho střela tahem mířila těsně nad.

31:13
    Dubnova rána od modré čáry končí v rukavici brankáře Duby.

31:13
    Povedenou kombinaci předvedli domácí hokejisté. Žabková střela od modré čáry prosvištěla kolem Dubových tyčí.

32:48
    Květoň mohl s trochou štěstí poslat svůj tým do vedení, trefil ale jen brusle protihráče.

33:24
    Třinec zahrál v šesti. Dvouminutový trest odsedí Polanský.

33:53
    Boleslavští se usadili v útočném pásmu, nestihli však vystřelit.

35:27
    Polanský naskočil do hry z trestné lavice a odražený puk se snažil usměrnit mezi Valentovy betony. Domácí brankář se štěstím vyráží.

36:37
    Gajovský skočil ve snaze udržet puk v útočném pásmu rybičku, jenže vyrazil puk mezi diváky, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

37:56
    Duba raději přidržel puk, v mžiku u něho byl Macho.

38:15
    Varaďa vystřelil po ledě, Valent srazil puk do rohu holí.

39:21
    V poslední minutě druhé třetiny lapil puk Valent. Vhazuje se.

39:45
    Boháč se dostal do zakončení bekhendem a přestřelil.

40:00

Do druhé třetiny vstoupil aktivněji Třinec a zaslouženě vyrovnal ve 23. minutě brankou Poláka. S polovinou zápasu se hrála otevřená partie s šancemi na obou stranách. Třetí třetina začne přibližně v 19:15.

40:01

41:00
    Do slibné šance se dostal Boháč, ale trefil jen hruď třineckého brankáře.

41:06
    Zíb (TRI) dnes podruhé na trestné lavici. Další trest inkasuje za držení hole.

41:55

42:32
    Nouzova střela byla zneškodněna ještě před Dubou, pak se ale puku zmocnil Divíšek a brankáře Ocelářů zaměstnal.

43:06
    Hosté jsou kompletní.

43:50
    V akci byl znovu důrazný Zíb, tentokrát zastavil Bahenského čistě.

44:34
    Jindra (MBL) vyloučen za hákování. Třinec hraje přesilovou hru.

44:44
    Lehikoinen vyhazuje.

45:13
    Hrabalovu ránu od modré čáry má ve své moci Valent.

45:37
    Hosté využívají druhou přesilovou hru a v početní výhodě jsou dnes 100procentní. Akce připomínala první třineckou branku, nynější akci zakončil LADISLAV KOHN. Asistence: Jiří Polanský, Maritn Růžička.

46:47
    Divíškovu střelu tečoval Gajovský nepříjemně, Duba vyráží.

46:58
    V signalizované výhodě zasunul puk za Dubu faulovaný TOMÁŠ DIVÍŠEK. Bez asistence.

47:31
    Třinecký pokus o útok končí ofsajdem.

48:04
    Bahenský střílel ihned po dosažení modré čáry, Duba vyráží vysoko před sebe.

49:05
    Hosté jsou znovu v ofsajdu.

49:25
    Růžička byl ve velké šanci před Valentem. Domácí mají štěstí, že nedokázal přihrávku napříč brankovištěm usměrnit do sítě.

50:28
    Nepřesná rozehrávka Mladé Boleslavi končí zakázaným uvolněním.

50:37
    Polák nevědomky posadil na zadek čárového rozhodčího Barvíře. Oba to berou s úsměvem.

50:40
    Domácí hrají přesilovou hru. Za podražení vyloučen Varaďa (TRI).

51:54
    Jindrova střela končí mimo.

52:19

52:24
    Nouza (MBL) vyloučen za hákování.

52:28
    Dvojí vhazování před boleslavskou bránou.

52:40
    Varaďa je na ledě, začíná třinecká početní výhoda.

52:55
    Hayovi se podařilo vyhodit.

53:11
    Teď se dokonce vhazuje ve třinecké obranné třetině. Hosté zahráli na zakázané uvolnění.

53:33

54:02
    Růžička mohl ohrozit Valenta, ale promáchl.

54:24

55:10
    Spolupráci s Milroyem zakončil Macho do náruče gólmana Duby. Vhazuje se.

55:41
    Valentova klec je posunutá. Vhazuje se ale v boleslavském obranném pásmu.

56:21
    Oba týmy hrají opatrně, nikdo nechce udělat chybu.

56:45
    Bahenský nastřelil tvrdou ranou vyrážečku Duby.

57:58
    Polanský (TRI) zasáhl nechtěně holí Marušáka do obličeje a inkasuje menší trest. Šance pro Mladou Boleslav rozhodnout utkání.

58:06
    Duba má puk ve své moci. Vhazuje se po jeho levici.

58:25
    Domácím odpískáno zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Valenta.

59:08
    Nouza neuspěl v obrovské šanci po Divíškově přihrávce přímo před bránou!

60:00
    Za hákování vyloučen Divíšek (MBL), který musel zatáhnout za záchrannou brzdu, aby nejel Adamský sám na brankáře. Třinec hrál dlouho ve výhodě.

60:00

Třinec se dostal ve třetí dvacetiminutovce na krátkou dobu do vedení brankou Kohna, záhy byl stav znovu vyrovnaný díky Divíškovi. Následuje prodloužení.

60:01

60:52
    Valent si připsal důležitý zákrok, pak byl ale atakován a vypukla menší šarvátka. Vylučovat se nebude.