Vítkovice – Liberec 3:2 (po s.n.) | Plzeň – Sparta 4:3 (po s.n.) | Kladno – Zlín 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (po s.n.) | Kometa Brno – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 1:3 (kon.)
HC Slavia Praha
1:3 (-:-, -:-, -:-)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 21.09.2010, 18:15Tipsport extraliga

59:54
    Mountfield právě vstřelil branku!
    JIŘÍ ŠIMÁNEK trefuje prázdnou bránu a pečetí tak konečné vítězství Budějovic.

56:02
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tak se domácí přece dočkali. Po vhazování se dostal ke střele Vašíček od modré a těsně před Kovářem střelu tečoval do brány DANIEL BRANDA. Asistence: Vašíček, Vondrka

54:18
    Kuchlejda oslabil svůj tým na dvě minuty za podražení. Asi poslední šanci pro Slavii na korekci skóre.

52:14
    Jiří Vašíček neudržel svojí hůl v klidu a posedí si na dvě minuty za podražení.

47:18
    Petr Jelínek se na to už nemohl dívat a pomohl si faulem, bohužel to neušlo hlavnímu sudímu a ten ho posílá na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

35:58
    Jan Snopek vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

31:07
    Po tvrdé střele na Slipčenka, kterou vyslal Podlešák, vznikla před bránou skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval ROMAN PŠURNÝ a dotlačil kotouč pod ležícím Slipčenkem do brány. Asistence: Vydarený, Podlešák

27:52
    Jiří Vašíček držel hůl protihráče a vyfasoval za to dvě minuty.

24:57
    Jakub Šulc se dopustil nedovoleného bránění a posedí si tak na trestné lavici na dvě minuty.

16:14
    Daniel Branda měl na hokejce vyrovnání, nedokázal však přehodit již ležícího Kováře, který pouze máchnul rukou do prostoru a střelu vykryl.

15:02
    Po faulu na Lukáše Špeldu, který zůstal po střetu ležet na ledě si odpyká dvě minuty za faul kolenem Jakub Šulc.

09:30
    Jan Snopek vybojoval kotouč, narazil Vydarenému, který kotouč sklepl ke zcela volnému MIKESKOVI a ten kotouč bez problémů tečoval mezi tyče. Asistence: Vydarený, Snopek

08:33
    Tomáš Žižka si vykoledoval dvě minuty za podražení.

02:10
    Ve stejnou chvíli je vyloučený i Mertl za hákování.

02:10
    Micka dostává dvě minuty za vrazení na hrazení.

Tomáš Svoboda

Branky a nahrávky: 57. Branda (Vašíček, Vondrka) - 10. Mikeska (Vydarený, Snopek), 32. Pšurný (Vydarený, Podlešák), 60. Šimánek (Kašpařík)

HC Slavia Praha: Kopřiva (od 18:34 Slipčenko) - Kadlec, Kolařík, Kuboš, Roth, Špelda, Vašíček, Žižka - Branda, Endál, Holec, Jaškin, Jelínek, Krenželok, Micka, Růžička, Sklenář, Svoboda, Štefanka, Tomica, Vondrka
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Melichar, Novák, Ptáček, Snopek, Šulc, Tůma, Vydarený - Červený, Gulaš, Kašpařík, Kuchejda, Květoň, Langhammer, Mertl, Mikeska, Pletka, Podlešák, Pšurný, Šimánek

Rozhodčí: Fraňo - Pešek, Jelínek