Chomutov – Tábor 4:0 (kon.) | Znojmo – Ústí n/L 3:4 (po s.n.) | Jihlava – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Benátky n/J – Hr. Králové 8:2 (kon.) | Písek – Beroun 3:0 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.)
Chrudim – Třebíč 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:0 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 22.09.2010, 18:00 • Kalich arena • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

00:01

0:05
    Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají první akci.

1:15
    Hraje se opatrně z obou stran, převážně ve středním pásmu.

2:25
    První střelu na branku vyslal hostující Fiala, ovšem minul branku a za odraženým pukem se vrhá brankář Volke.

3:22
    První střelu si připsali také domácí, konkrétně posila ze Slavie Miroslav Holec.

4:05
    Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu, ale neprosadili se ke střele.

4:53
    Rozehrávka Kadaně teď postrádala větší přesnost, po zakázaném uvolnění se vhazuje po pravici brankáře Závorky.

5:25
    Vyloučení Kadaně. Menší trest za podražení dostává Martin Mazanec.

5:50
    Domácím se v přesilovce zatím vůběc nedaří, naopak se do útočného pásma prosazují hráči Kadaně.

7:25
    Hosté hrají v plném počtu.

7:56
    Po přihrávce Rohana pálil zleva Mikšovic, jeho střela ale minula branku.

8:38
    Střelu Václava Eiselta z pravého kruhu zblokoval do ochranné sítě Macek.

8:42
    Mazancovu střelu od modré efektně kryje do lapačky Volke.

8:45
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za zdržování hry dostává Milan Vobořil.

8:52
    Za ránou od modré se Volke jen ohlédl, naštěstí pro něj mířila mimo.

9:35
    Pavel Kříž osvobozuje domácí vyhozením na polovinu Kadaně. Hosté ale hrají přesilovku velice dobře a vytvářejí si tlak.

10:45
    Domácí hrají v plném počtu.

10:52
    Vyloučení Kadaně. Menší trest za podražení dostává Tomáš Schmidt.

11:05
    Martin Volke chytil velkou šanci Kadaně, perfektním skluzem vyřešil blafák po rychlém průniku hostujícího útočníka.

12:26
    Kolbabovi nesedla rána bez přípravy z levého kruhu.

12:41
    Po závaru před brankou Závorky nakonec kotouč končí v rohu.

12:52

13:49
    Boušek přihrál zpoza branky volnému Bauerovi mezi kruhy, Volke si však na jeho přízemní střelu počkal a zasáhl.

14:16
    Individuální akce Bouška ztroskotala na zatím výborném Volkem, který vystihl jeho nájezd.

14:53
    Kadlec již zvedal ruce nad hlavu, ale Volke vykopl jeho dorážku z brankové čáry a také rozhodčí rozpažením potvrdil, že gól nepadl.

15:24
    Průnik Mužíka a následné zakončení zdramatizovala teč jednoho z domácích obránců, který do jeho bekhendového zakončení vložil hůl. Volke si však i s touto situací poradil.

16:05
    Martinka uklidňuje hru za brankou domácích a rozehrává na vystřídavší spoluhráče.

16:48
    Šináglova střela z levého kruhu byla pro Závorku a jeho lapačku snadnou záležitostí, domácí útočník totiž střílel ze souboje z obráncem hostů a střela neměla větší razanci.

17:12
    Václav Eiselt využil okénka v obraně Litoměřic a po rychlém výpadu musel zasahovat rozklekem až brankář Volke, opět s jistotou.

17:18
    Kadaňští se rozhodli rozchytat domácí oporu, krátce po buly jej opět prověřili od modré čáry. Pravý beton domácího brankáře byl na správném místě.

18:28
    Pavel Kříž pálil tvrdě od modré a Závorka měl s jeho střelou mírné problémy.

19:05
    Probíhá poslední minuta první třetiny a tempo stále stoupá.

19:26
    Po závaru před brankou Kadaně končí kotouč v náručí Závorky a branková konstrukce na zadním mantinelu.

20:00

Další třetina začně přibližně v 18:38.

20:01

20:12
    Jako první získávají pásmo Kadaňští.

20:34
    Šinágl osvobozuje svůj tým a zakládá kombinaci v útočném pásmu.

20:54
    Hosté vyrazili do protiútoku, ale jejich akci zhatila přihrávka, po které rozhodčí píská zakázané uvolnění.

21:15
    Do šance se dostal před brankou hostí Slížek, skákavý kotouč ale neusměrnil mezi tři tyče.

22:31
    Hra se uklidnila a mužstva teď rozehrávají ve větším klidu.

22:47
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    JAN KLOZ vypíchl kotouč obraně hostí a z levého kruhu propálil Závorku pod vyrážečkou. Bez asistence.

23:42
    Po vstřelené brance ožívají všichni domácí. Nejen hráči, kteří se teď tlačí do útoku, ale i vydatně povzbuzující diváci.

24:08
    Šinágl nepřekonal Závorku ani po několika dorážkách.

24:58
    Agilní Rohan teď několikrát v poslední minutě ohrožoval domácí obranu. Jeho poslední střela od modré po ledě však nebyla z kategorie nejnebezpečnějších. Volke si s ní hravě poradil.

25:46
    Horčičkova střela z mezikruží byla naneštěstí pro domácí zblokována.

25:52
    Macek pálil od modré, jeho střela prosvištěla těsně kolem levé tyče.

26:00
    Po závaru před Závorkovo brankou je hra přesunuta pro posunutí branky.

26:29
    Kolbaba pálil od modré, Novák se pokoušel tečovat před brankou, ale Závorka si nakonec kotouč našel a zachytil v lapačce.

26:42
    Martínka střílel od modré, Petr Přeučil tečoval před brankou, ale jen do brankáře Závorky.

27:09
    Holec z mezikruží jen těsně míjí horní růžek.

27:48
    Evanovo nahození před branku šikovně přizvedl Tvrzník, hostující brankář se ale dostává do formy.

28:03
    Efektní semafor předvedl proti Rohanově střele z levého kruhu Martin Volke, sklízí ovace od domácích diváků a posílá tak pozdrav svému soupeři v brance Kadaně. Dnes jde o souboj mužů v maskách.

29:35
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale šance poněkud ustaly.

29:57
    Martínka nahazoval od modré do skrumáže, kotouč jen prolétl brankovištěm až do rohu hřiště.

30:29
    Po střetu ve středu kluziště zůstal chvíli ležet Petr Přeučil, nakonec ale odjíždí na střídačku a zdá se být v pořádku.

31:18
    Dlouhá přihrávka na Tvrzníka nakonec skončila zakázaným uvolněním.

31:40
    Střela Martina Tvrzníka konči sražená v ochranné síti.

32:07
    Horčička vystřelil z mezikruží, Závorka rozklekem vyrazil.

32:39
    Po zaváhání domácí obrany málem hosté vyrovnali. Střela z bezprostřední blízkosti ale jen prolétla těsně nad brankou.

33:35
    Kloz mohl vystřelit před brankou, ale byl zadržen obráncem Kadaně.

33:37
    Vyloučení Kadaně. Menší trest za držení dostává David Všetečka.

33:53
    Šinágl dorážel před brankou, ale Závorka jeho pokus vykopl špičkou brusle.

34:31
    Hašek z mezikruží těsně míjí levou tyč.

35:02
    Hosté vyhazují ze třetiny a osvobozují.

35:26
    Heinisch nabídl Slížkovi před téměř odkrytou branku, Závorka se ale zázračně přesunul a vykopl jeho střelu.

35:37

36:12
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za nedovolené bránění dostává Vladimír Kolbaba.

36:27
    Před brankou Litoměřic se strhla mela. Kadaň si ihned na začátku přesilovky vytvořila drtivý tlak, ale ani ležícího Volkeho nedokázala překonat. Hra se po menší strkanici přerušila.

37:11
    Hosté se teď tlačili k puku ležícímu na boční síti. Opět se strhla menší potyčka. Na ledě se teď poněkud jiskří.

37:19
    Volke si našel kotouč letící do skrumáže před jeho brankovištěm a pozorně zasáhl.

37:32
    Szakal pálil od modré a jeho střela prolétla několik centimetrů od levé tyče domácí branky.

37:58
    Litoměřičtí se osvobozují.

38:12

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny a Kadaň se pokouší ještě do přestávky vyrovnat.

39:21
    Vyloučení Kadaně. Menší trest za hákování dostává Josef Révay.

39:35
    Tvrzník, Šinágl a Hašek se ještě pokouší sestavit přesilovkovou šablonu, ale zřejmě se přesilovka přesune do další třetiny.

40:00

Další třetina začně přibližně v 19:35.

40:01

41:21

42:40
    Hraje se převážně ve středním pásmu, obě mužstva se snaží překonat obranný val soupeře.

42:45
    Horčička vpadl do hostující obrany a Závorka musel proti jeho střele zasahovat ramenem.

43:24
    Horčička se dostával do úniku, ale raději nastřelil na brankáře a po dlouhém pobytu na ledě odešel střídat.

46:28
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za zdržování hry dostává Petr Macek.

48:28

49:48
    Rohan se probíjel před branku Volkeho, zastavil jej obránce Macek.

50:13
    Boušek dorážel před brankou, ale Volkeho nepřekonal.

50:54
    Szakal od modré, Volke vyrazil do ochranné sítě.

51:32
    Boušek mohl dorážet za Volkeho záda, ale celou situaci zachránil domácí Evan.

52:13
    Ondřej Kříž a Šinágl si ve slibně šanci v útočné třetině překáželi u puku a přišli tak o něj.

53:18
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za faul loktem dostává Matěj Stříteský.

54:38
    Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

55:18

56:59
    Martin Novák přihrával zpoza branky na volného JANA KLOZE před brankoviště, který podruhé překonává Závorku. Asistence: Martin Novák.

57:57
    Domácí se snaží utkání dohrát a udržují si šanci na první výhru, hosté se pouští do poslední snahy na záchranu zápasu.

58:08
    Volke předvedl další efektní semafor a s jistotou lapil střelu od modré.

58:22
    Radulay přihrál napříč brankovištěm na FIalu u druhé tyčky, Volke se ale stačil přesunout a betonem zasáhl.

58:43
    Kloz s Novákem ujížděli do Kadaňské obrany, ale selhala jim finální přihrávka.

59:12
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za podražení dostává MIlan Vobořil.

59:12
    Oddechový čas pro hosty.

59:12
    Kadaň se rozhodla hrát bez brankáře.

59:21
    Vyloučení Kadaně. Menší trest za nedovolené bránění dostává Stanislav Mikšovic.

59:21
    Závorka se vrací do branky a hosté zřejmě definitivně přišli o svou šanci.

59:45
    Hraje se mimo branku domácích a diváci odpočítávají poslední vteřiny.

60:00

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 23. Kloz, 57. Kloz (Novák)

HC Stadion Litoměřice: Volke (Wegert) - Evan, Kříž O., Stříteský, Macek, Vobořil, Kolbaba, Brož, Martinka - Hašek, Šinágl, Tvrzník - Heinisch, Slížek, Horčička - Novák, Kříž P., Kloz - Přeučil P., Hlusička, Holec
    Sportovní klub Kadaň: Závorka (Kaššák) - Schmidt, Szakal, Trefný, Révay, Hlubuček, Mazanec, Všetečka, Přindiš - Balázs, Bauer, Bursík - Rohan, Mikšovic, Boušek - Eiselt, Kadlec, Radulay - Ton, Fiala, Mužík

Rozhodčí: Úlehla - Lučan, Svoboda