Vsetín – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 4:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.)
Most – Roudnice 4:3 (kon.) | Klatovy – Č. Lípa 8:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 3:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 3:2 (kon.)
Prostějov – Šumperk 4:5 (po pr.) | Uničov – Havířov 3:4 (po pr.) | Technika Brno – Frýdek-M. 8:3 (kon.)
Lev Benešov – Trutnov 4:2 (kon.) | Kolín – Chotěboř 6:3 (kon.) | Kutná Hora – Pelhřimov 1:11 (kon.)
Milevsko – Nymburk 6:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
HC Chotěboř
Středa 22.09.2010, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00

59:12
    Kozlové právě vstřelili branku!

MILAN POMICHÁLEK pečetí výhru Kolína trefou do prázdné. Asistence: Jan Kubišta, Vojtěch Přibyl.

57:39

Kolín definitvně řekl, kdo dnes vyhraje. Do přešíslení dva na jedoho se dostali Pospíšil s Dulovcem. MARTIN DULOVEC nakonec trefou k tyčce vrátil Kolínu dvoubrankové vedení, a dvě minuty před koncem tak svůj tým posnulu jasně za výhrou. Asistence: Petr Pospíšil.

57:00
    Kozlové odpočítávají. Ještě tři minuty a tři body jsou jejich.

56:36
    Ale zatím se jí nedaří. Kolín se drží na puku.

56:00
    Čtyři minuty zbývají do konce zápasu. Chotěboř se bude tlačit dopředu.

55:43

54:43
    Minuta přesilovky je pryč. Třetí pětka Kozlů se ke střele pořádně ani nedostala.

53:43
    Hosté hráli v šesti. Kolín bude hrát přesilovku. Trest pro hráčskou lavici odpyká Škarýd.

53:11
    Prachař to zkoušel sám mezi třema. K úspěchu měl daleko.

51:58
    Kozlové se drží v útočné třetině a snaží se si vítězství ještě pojistit a nepřipustit kompilkaci v podobě vyrovnání soupeře.

50:17

JAN KUBIŠTA naskočil ze střídačky rovnou do útoku a jeho nájezd slaví úspěch. Rozzářil diváky. Posílá Kolín znovu do vedení. Asistence: Mejzr Martin.

49:49
    Řehoř pálil z kruhů zpoza hráče. Blažek jeho střelu viděl.

49:30
    Blažek drží Kozly ve hře. Miroslav Škarýd byl v gólové šanci. Blažek ho lapačkou vychytal.

49:07
    Drak to zkoušel od modré. Puk skončil na betonech Opršala.

48:46
    Procházka se svíjí na ledě bolestí. Byl udeřen holí do obličeje. Sudí nechává zákrok bez potrestání.

48:14
    Dulovec byl v další šanci, ale na kvalitní zakončení neměl dostatek prostoru.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 2. Přibyl (Morkes), 8. Dulovec (Kubát), 27. Mejzr (Dulovec), 51. Kubišta (Mejzr), 58. Dulovec (Pospíšil), 60. Pomichálek (Kubišta, Přibyl) - 34. Burian, 34. Hospodka (Nermuť, Řehoř), 41. Fila (Popela)

SC Marimex Kolín: Blažek (Brázdil) - Nedbal, Procházka, Pýcha, Přibyl, Kubát, Drak - Skokan, Malý, Musil - Morkes, Pomichálek, Kubišta - Mejzr, Pospíšil, Dulovec - Hloušek, Čtvrtečka, Manhart
    HC Chotěboř: Opršal (Ficbauer) - Jánský, Burian, Škarýd, Florián, Šulc, Fila, Krpálek, Bělohlávek, Venc, Hospodka, Halamka, Nermuť, Prachař, Řehoř, Popela, Hájek, Fink

Rozhodčí: Nečas - Frodl, Špůr