Vsetín – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 4:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.)
Most – Roudnice 4:3 (kon.) | Klatovy – Č. Lípa 8:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 3:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 3:2 (kon.)
Prostějov – Šumperk 4:5 (po pr.) | Uničov – Havířov 3:4 (po pr.) | Technika Brno – Frýdek-M. 8:3 (kon.)
Lev Benešov – Trutnov 4:2 (kon.) | Kolín – Chotěboř 6:3 (kon.) | Kutná Hora – Pelhřimov 1:11 (kon.)
Milevsko – Nymburk 6:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
HC Chotěboř
Středa 22.09.2010, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

59:12
    Kozlové právě vstřelili branku!

MILAN POMICHÁLEK pečetí výhru Kolína trefou do prázdné. Asistence: Jan Kubišta, Vojtěch Přibyl.

57:39

Kolín definitvně řekl, kdo dnes vyhraje. Do přešíslení dva na jedoho se dostali Pospíšil s Dulovcem. MARTIN DULOVEC nakonec trefou k tyčce vrátil Kolínu dvoubrankové vedení, a dvě minuty před koncem tak svůj tým posnulu jasně za výhrou. Asistence: Petr Pospíšil.

53:43
    Hosté hráli v šesti. Kolín bude hrát přesilovku. Trest pro hráčskou lavici odpyká Škarýd.

50:17

JAN KUBIŠTA naskočil ze střídačky rovnou do útoku a jeho nájezd slaví úspěch. Rozzářil diváky. Posílá Kolín znovu do vedení. Asistence: Mejzr Martin.

49:30
    Blažek drží Kozly ve hře. Miroslav Škarýd byl v gólové šanci. Blažek ho lapačkou vychytal.

45:39
    Jiří Burian vyloučen za hrubost. Kozlové mají možnost početní výhody.

40:32
    Chotěboř právě vstřelila branku!

PETR FILA krátce po konci přesilové hry vyrovnává. Dorážkou. Asistence: Lukáš Popela.

38:27
    Vyloučených na kolínské straně přibývá. Za hákování sedí Drak.

34:24
    Na ledě se po dvou chotěbořských gólech přiostřuje. Na trestnou odputoval kolínský Morkes za držení.

33:52

A hosté rychle snižují na rozdíl jediné branky. Hned po vhazování ve středovém kruhu se dostali do třetiny. JAN HOSPODKA vystřelil a ihned zvedal ruce nad hlavu. Asistence: Tomáš Nermuť, Dušan Řehoř.

33:44

Ve skrumáži se prosazuje JIŘÍ BURIAN. Snižuje tak náskok Kolína na dvougólový. Bez asistence.

26:46
    Kozlové půjdou do třech. Dvě minuty za hákování obdržel Procházka.

26:28

Ve hře čtyři na čtyři se prosazuje MARTIN MEJZR. Mezi betony umístil Dulovcovu přihrávku. Asistence: Martin Dulovec.

25:54
    Síly na ledě jsou vyrovnány. Za podražení vyloučen Petr Pýcha.

25:27
    Třetí trest na straně hostů. Za vražení na trestné Fiala.

20:28
    A je tu druhý dvouminutový trest zápasu. A opět na straně hostů. Kapitán Petr Fiala sedí za krosček.

7:56

MARTIN DULOVEC byl v rohu přistrčen a upadl. Ačkoliv to rozhodčí nepotrestal, potrestal to sám hráč. Jeho spoluhráči totiž udrželi puk ve třetině a ten se dostal právě až k Dulovcovi, který se akorát zvedl a vyjížděl zpoza brány. Asistence: Pavel Kubát.

5:49
    Pavel Musil zavezl do útočné třetiny, objel branku a zpoza dával na Lukáše Skokana. Ten ale puk za záda Opršala nedostal.

3:18
    A je tu první vyloučení. Arnošt Nečas posílá na trestnou lavici Karla Finka za sekání.

1:11

Tři jedničky svítí na tabuly. A štěstí přinesly střelci první kolínské branky. VOJTĚCH PŘIBYL se napřáhl od modré a prostřelil vše, co mu stálo v cesté. Asistence: Petr Morkes.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 2. Přibyl (Morkes), 8. Dulovec (Kubát), 27. Mejzr (Dulovec), 51. Kubišta (Mejzr), 58. Dulovec (Pospíšil), 60. Pomichálek (Kubišta, Přibyl) - 34. Burian, 34. Hospodka (Nermuť, Řehoř), 41. Fila (Popela)

SC Marimex Kolín: Blažek (Brázdil) - Nedbal, Procházka, Pýcha, Přibyl, Kubát, Drak - Skokan, Malý, Musil - Morkes, Pomichálek, Kubišta - Mejzr, Pospíšil, Dulovec - Hloušek, Čtvrtečka, Manhart
    HC Chotěboř: Opršal (Ficbauer) - Jánský, Burian, Škarýd, Florián, Šulc, Fila, Krpálek, Bělohlávek, Venc, Hospodka, Halamka, Nermuť, Prachař, Řehoř, Popela, Hájek, Fink

Rozhodčí: Nečas - Frodl, Špůr