Vsetín – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 4:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.)
Most – Roudnice 4:3 (kon.) | Klatovy – Č. Lípa 8:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 3:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 3:2 (kon.)
Prostějov – Šumperk 4:5 (po pr.) | Uničov – Havířov 3:4 (po pr.) | Technika Brno – Frýdek-M. 8:3 (kon.)
Lev Benešov – Trutnov 4:2 (kon.) | Kolín – Chotěboř 6:3 (kon.) | Kutná Hora – Pelhřimov 1:11 (kon.)
Milevsko – Nymburk 6:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 22.09.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Melišík - Ištvánik, Chmel, Janda, Maryška, Tupý, Heršálek, Mazanec, Dvořák Michael, Dvořák Marek, Schmidt, Bula, Skokan, Dolina, Repkin, Kroupa, Petráček, Sýbek.

SKLH Žďár nad Sázavou: Kousal, Sláma - Smejkal, Heřmanský, Koželuh, Jícha, Pleva, Fibikar, Sobotka M., Vránek, Plachý, Bukáček, Kunsmüller, Dítě, Dobiáš, Sobotka R., Bašnár, Štěpánek, Kotlík, Havelka.

Rozhodčí: Pražák - Hák, Zíka.

Oba týmy již jsou na ledě, do branky hostů se chystá Roman Kousal, do té domácí Tomáš Kubeš.

00:01

0:26
    Nepřesná přihrávka na Bulu, icing a hra se vrací před Kubeše.

1:16
    Marek Dvořák se chtěl proháčkovat do útočné třetiny, ale Martin Pleva ho zastavil podražením.

2:40
    Hosté se zatím dobře brání a nedovolili Vajgaru jedinou povedenou akci.

4:09
    Dan Kotlík pálil z kruhu, ale minul.

4:42
    Robert Bašnár orazítkoval pravou Kubešovu tyčku!

5:12
    Janda na druhé straně v dobré pozici promáchnul.

6:24
    Luboš Kunstmüller provětral lapačku domácího brankáře.

7:13
    Martin Pleva střílel od modré. Hosté jsou zatím jasně aktivnějším týmem.

8:42
    Dolina se natlačil před Kousala, žďárská obrana jej čistě zbavila kotouče.

9:56
    Skokan to zkoušel dvakrát. Při prvním pokusu mu poskakoval po hokejce puk, při druhé pokusu byl již hodně z úhlu.

11:43
    Mazanec se Skokanem zahrozili, pokus druhého jmenovaného si Kousal pokryl.

13:37
    Snažení domácích přerušil svou ranou od modré kapitán hostů Plachý.

14:31
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí obrana zapomněla na zcela volného JIŘÍHO DÍTĚTE, který číhal u pravé Kubešovy tyče a se zakončením po zmatcích v obraně neměl sebemenší problém. Asistence Bukáček a Kunstmüller.

15:28
    Se Sýbkovou ranou němel Kousal mnoho starostí.

15:41
    Přesilovku si zahraje Žďár, Jan Sýbek dvě minuty hákování.

16:26
    Vajgar vyhazuje ze třetiny.

17:41
    Domácí v plném počtu. Přesilovka hostů nebyla vůbec špatná, ale skóre se nezměnilo.

20:00

První třetinu vyhráli hosté 1:0, nutno přiznat, že zaslouženě. V 15. minutě skóroval Jiří Dítě. Hosté kromě toho nastřelili tyčku. Domácí si žádnou tutovku nevypracovali. Druhá třetina začne přibližně v 18:42.

20:01

20:38
    Hosté předvedli učebnicové přečíslení tří proti dvěma, na jejímž konci skóroval do prázdné branky JIŘÍ PLACHÝ. Asistence Koželuh a M. Sobotka.

22:33
    Domácí jsou lehce opařeni. Vyhazují na icing.

22:37
    Martin Jícha střílel hned po buly.

23:01
    Tomáš Schmidt zavezl do třetiny, dal před branku Tupému, ale ten byl až moc blízko před Kousalem.

23:21
    Mazanec střílel od modré, Skokan šikovně clonil, ale Kousal má puk ve své výstroji.

23:30
    Žďár vyhazuje na icing.

24:07
    Vajgar se tlačí dopředu, Skokan s Dvořákem teď nebyli daleko od gólu, ale skákavý puk minul tři tyče.

24:51
    Repkin se prodral před branku a řekl si o faul Víta Heřmanského, dvě minuty hákování.

25:12
    Hosté vyhazují.

6:36
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Vajgar využil přesilovku ne zcela přesilovkovým způsobem. Tupého přihrávka přes celé hřiště našla přesně hůl JANA SÝBKA, který svým kvedláním zamotal Kousalovi hlavu a snížil. Asistence Tomáš Tupý a Jan Bula.

27:01
    Po gólu to bylo cítit i na druhé straně, ale Kubeš skryl puk mezi nohy.

27:16
    Hosté ihned odskakují na dvoubrankový rozdíl. Ranou švihem se prosadil JIŘÍ PLACHÝ, asistence Martin Sobotka.

9:53
    Jeden z hostů trefil Kubeše do masky, hra přerušena.

32:46
    Hosté se dostávají do šancí velmi zlehka, domácí s tím mají více starostí.

33:35
    Tupý trefil Kousalovu lapačku.

34:12
    Alexej Repkin dvě minuty za napadení.

34:22
    Kubeš uhájil levou tyč před Plachého pokusem.

34:57
    Aleš Skokan byl sám před Kousalem, nedal a navíc ho sudí Pražák odměnil dvěma minutami za vysokou hůl. Vajgar bude hrát 71 vteřin ve třech.

35:55
    Vajgar vyhazuje a střídá.

36:21
    40 vteřin před koncem oslabení fauloval Mazance Vránek.

36:44
    A další faul hostů, Ondřeje Chmela hákoval Roman Sobotka a po návratu Skokana do hry si zahraje dvojnásobnou přesilovku Vajgar. To bude za 17 vteřin.

37:46
    Skokán pálil z kruhu.

37:53
    Tuůý si sjel mezi kruhy ale jeho dělovka skončila po teči v ochranné síti.

38:17
    Michael Dvořák střílel od modré, ale Kousal jeho pokus viděl.

38:44

39:03
    Faul na Marka Dvořáka, Fibikar dvě minuty za podražení a domácí forvard překvapivě dvě minuty za nafilmovaný pád.

40:00

Hosté šli v úvodu do dvoubrankového vedení. Domácí Sýbek sice využil přesilovou hru, ale v téže minutě odskočili žďárští zpět na rozdíl dvou branek. Zatím mají blíže k bodovému zisku hosté, ale uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začně přibližně v 19:32.

40:01

40:27
    Třetí třetina nám začala vyloučením hostujícího Martina Jíchy, dvě minuty hrubost.

42:01
    Marek Dvořák doplatil na nové pravidlo, když si nasadil shozenou přilbu, což nová pravidla nedovolují a dostal dvouminutový trest.

42:30

43:45
    Kubeš neudržel na vyrážečce kotouč a MARTIN SOBOTKA ho zametl do branky. Asistence Vránek a Heřmanský. Využitá přesilovka hostů.

45:54
    Domácí se rozjeli do brejku tří proti dvěma. Ke Dvořákovi se puk nedostal a končí na zakázaném uvolnění.

46:24
    Po Heršálkově nahození se přes Schmidta dostal puk k JANU BULOVI, který ho po ledě ze tří metrů poslal do branky. Asistence Schmidt a Heršálek.

48:58
    Sýbek nenechal Kousala rozehrát a vhazuje se po jeho levici.

50:27
    Vajgar se tlačí dopředu, Marek Dvořák spálil tutovku, Josef Mazanec trefil jen hostujícího brankáře.

50:36
    Icing Žďáru.

52:25
    Tupý ranou ze středního pásma získal vhazování před Kousalem.

56:32
    Vajgaru nelze upřít snaha, ale hosté si zatím svůj náskok hlídají.

57:10
    Zakázané uvolnění hostů.

58:16
    Jiskřišku naděje vykřesal JAN BULA, který dostal před branku pěkný pas od Tomáše Schmidta a blafákem nad vyrážečku zakončil. Asistence Tomáš Schmidt.

58:16
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

Hosté uhájili vedení, které získali v úvodních dvou třetinách utkání. Vajgar ve třetí třetině zlepšil svůj výkon, ale na body to tentokrát nestačilo. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Sýbek (Tupý, Bula), 47. Bula (Schmidt, Heršálek), 59. Bula (Schmidt) - 15. Dítě (Bukáček, Kunstmüller), 21. Plachý (Koželuh, Sobotka M.), 28. Plachý (Sobotka M.), 44. Sobotka M. (Vránek, Heřmanský)

Rozhodčí: Pražák - Hák, Zíka