Brno jun. – Zábřeh 0:0 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Hulín 3:2 (kon.) | Vítkovice – Slavičín 1:0 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:1 (kon.) | Kroměříž – Slovácko B 0:1 (kon.)
FKM Vysočina Jihlava
3:2 (1:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 25.09.2010, 11:00 • FC Vysočina Jihlava • 3. Moravskoslezská fotbalová liga

Děkujeme, že jste u monitorů i dnes fandili svým mužstvům! Brzy na shledanou! (12:52:08)

Posílená juniorka Vysočiny si už v posledních minutách utkání 8. kola MSFL nenechala vzít vedení a zaslouženě zvítězila nad sokem z Hulína 3:2!

89
    Vojtěch Šandera nahrazuje střelce úvodní branky zápasu, Jana Kosaka.

88
    Ševela se pokusil o efektivní nůžky, ale zapomněl je při treninku nabrousit. Následovat bude Svobodův odkop.

87
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

85
    Barcuch místo založení útoku pouze odevzdal míč Svobodovi.

82
    Ofsajd zamezil Teclovi v ataku Janalíkovy branky.

79
    Zelinku nahrazuje Vacek.

77
    První žluté napomenutí v zápase obdržel kapitán domácích, Petr Filip.

76
    Gábovi chyběli jen centimetry, aby opět poslal domácí do dvoubrankového vedení!

75
    Demeter bude z velkého úhlu zahrávat přímý kop.

74
    Hulín právě vstřelil branku!
    Ondřej Crla se nejlépe zorientoval v pokutovém území a snižuje na 3:2!

71
    Hloch nahradil Zlámala, který hřiště opouští v "kulhavém poklusu". Snad to s jeho kotníkem nebude tak zlé.

69
    Filip odhlavičkoval nebezpečí hostí, kteří se usilovně snaží snížit stav utkání.

67
    Střelec Tecl si vyšlápl na Zlámala. Ten se svíjí v bolestech na trávě a drží se za kotník. Doufejme, že mu Zlámal zůstane i po tomto zákroku pouze v občanském průkazu.

63
    Dobrovolný nepřesnou rozehrávkou nabídl míč a šanci Ševelovi, který nahrával Václavíčkovi, jehož střela skončila v rukavicích Martina Svobody.

60
    Dnešní utkání sleduje dle hlasatele 90 diváků.

56
    Vypadá to, že poločasovou pauzu využili lépe domácí, kteří drží soupeře v dvougólovém šachu.

53
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tomáš Kučera převzal na polovině míč, pohybem obelstil protihráče a poté nádherně přihrál Teclovi, který si položil brankáře a střelou do prázdné brány s přehledem zvýšil náskok svého týmu!